logo
logo
logo
logo
ubezpieczenie

Ubezpieczenie samochodu Gdańsk – jak znaleźć najlepszą ofertę?
Opublikowano: 29 października 2020

Ubezpieczenia komunikacyjne to nie tylko obowiązkowa polisa OC. Zakres ochrony, jakie oferują różne ubezpieczenia auta i kierowcy OC, ubezpieczenia Autocasco czy Assistance bywa zróżnicowany, a w dodatku polisy ubezpieczeniowe potrafią bardzo różnić się ceną. O ile ustalone odgórnie warunki ubezpieczenia OC ograniczają nieco wybór, który sprowadza się często do poszukiwania towarzystwa czy agencji, która oferuje najtańsze ubezpieczenie OC, o tyle w przypadku innych form ochrony sprawa jest bardziej skomplikowana, a przede wszystkim czasochłonna. Jak dobrać najlepsze ubezpieczenia auta? Czym kierować się przy wyborze polisy samochodowej i ubezpieczyciela?

ubezpieczenie

Ubezpieczenie OC – osobno czy w pakiecie z AC, NNW i Assistance?

Tanie ubezpieczenie OC dla wielu kierowców jest rozwiązaniem w pełni satysfakcjonującym. Jednak trzeba mieć świadomość, że to polisa ubezpieczeniowa, która oferuje w praktyce ochronę w bardzo wąskim zakresie i w wielu przypadkach nie zabezpiecza wszystkich interesów ubezpieczonego. Samochód i jego wyposażenie, kierowca, pasażerowie oraz pozostali uczestnicy ruchu drogowego mogą w różny sposób ucierpieć i znaleźć się w opresji, a wyjście z kłopotów ma ułatwiać właśnie ubezpieczenie i wynikające z niego wsparcie, głównie finansowe.

Samo ubezpieczenie OC wówczas nie wystarczy i dlatego, zamiast ograniczać ochronę do skromnej obowiązkowej polisy, warto rozważyć rozszerzenie ubezpieczenia o dodatki, by spać naprawdę spokojnie. Wówczas może też okazać się, że ubezpieczenie OC kupione w pakiecie, uzupełnione o ubezpieczenie Autocasco, ubezpieczenie NNW czy ubezpieczenie Assistance, chociaż będzie nieco droższe od najtańszej polisy OC, zagwarantuje nam zdecydowanie wyższy komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa, a te są bezcenne. Oferta ubezpieczeń samochodowych dostępna na rynku jest jednak bardzo bogata. Jak zatem wybrać tę najlepszą, dobrą cenowo i wolną od niekorzystnych klauzul? Najlepiej zdać się na profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe.

Szyte na miarę ubezpieczenia komunikacyjne w Eurofinance Gdańsk

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu i kierowcy w atrakcyjnych cenach jest możliwe, jeśli oddamy się w ręce dobrej i doświadczonej agencji ubezpieczeniowej, która dysponuje szeroką ofertą ubezpieczeń od wielu towarzystw i dobrze zorientowaną w ich detalach kadrą. Zyskujemy wówczas dostęp do różnych wariantów ubezpieczeń na dogodnych warunkach oraz możemy liczyć, że dostaniemy polisę dobrze dopasowaną do potrzeb bez konieczności wczytywania się w zawiłości poszczególnych umów.

Taka bogata oferta ubezpieczeń samochodowych dla firm i klientów indywidualnych to wyróżnik agencji Eurofinance, która deklasuje inne firmy ubezpieczeniowe z Gdańska również swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku. Odwiedź stronę: https://eurofinance.info.pl/oddzialy/gdansk/. Multiagencja ubezpieczeniowa Eurofinance ma swoje oddziały na terenie całego kraju i współpracuje z najbardziej cenionymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu może oferować polisy ubezpieczeniowe skomponowane z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań klienta. Jej mobilni agenci zapewniają też sprawną obsługę oraz fachowe doradztwo, które poprzedza analiza potrzeb klienta i dokładna kalkulacja ubezpieczenia.

Tagi: , , , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Monitoring zdalny

Monitoring zdalny – znakomite rozwiązanie dla...

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością zapewn...
Ubezpieczenie od utraty pracy

Ubezpieczenie od utraty pracy – jak działa, k...

Ubiegasz się o kredyt długoterminowy? W takim razie istnieje d...
najtańsze OC

Które firmy mają w ofercie najtańsze OC?...

Szukasz towarzystwa ubezpieczeniowego, które zaproponuje optym...
ubezpieczenie Autocasco

Co to jest ubezpieczenie Autocasco?...

Inwestycja w samochód zazwyczaj wiąże się z dużym wydatkiem fi...