logo
logo
logo
logo
termosy reklamowe

Termosy reklamowe – pomysłowy prezent od firmy. Jak je wybrać?
Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Wybierając termosy z logo jako prezenty od firmy, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby zapewniły one oczekiwane efekty – zadowolenie klientów oraz skuteczną promocję. Na co należy zwrócić wtedy szczególną uwagę?

Po pierwsze – wysoka jakość

Wybierz termosy reklamowe dobrej jakości, które są trwałe i dobrze wykonane. Najlepiej, aby wykorzystywały one materiały, takie jak stal nierdzewna lub wysokiej jakości tworzywa sztuczne, które są odporne na korozję i zapewniają trwałość na długi czas.

Należy pamiętać o tym, że wysokiej jakości termos pozytywnie wpłynie na firmę i wywrze korzystne wrażenie na odbiorcach.

Jak zaprojektować termosy reklamowe?

Projekt termosu powinien być zgodny z wizerunkiem marki i docelowymi odbiorcami, a dokładnie ich oczekiwaniami oraz preferencjami.

Warto zdecydować się na projekt, który jest atrakcyjny wizualnie i ma profesjonalny wygląd. Oczywiście, nie można zapominać o dodaniu logo lub sloganu firmy, aby zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki.

Termos powinien zapewniać wystarczającą powierzchnię do wyraźnego umieszczenia nazwy firmy, logo lub innych pożądanych komunikatów promocyjnych. Oznakowanie powinno być widoczne i trwałe, wytrzymywać regularne użytkowanie i czyszczenie bez blaknięcia i zarysowań.

Dlaczego funkcjonalność ma duże znaczenie?

Przed zdecydowaniem się na konkretne termosy reklamowe, należy upewnić się, że są one praktyczne i dobrze nadają się do codziennego użytku.

Ważne są takie cechy, jak szczelne pokrywki, łatwe w użyciu zatyczki oraz odpowiedni rozmiar i pojemność. Wszechstronny termos, który może utrzymywać napoje w cieple lub chłodzie przez dłuższy czas, doskonale sprawdzi się na różne okazje.

Cena termosów reklamowych ma znaczenie

Przed zamówieniem określ swój budżet na artykuły promocyjne i wybierz termosy mieszczące się w tym przedziale.

Warto jednak pamiętać o tym, że najtańsze termosy reklamowe mogą w tym przypadku nie być zbyt dobrym rozwiązaniem, ponieważ w tym przypadku mogą one nie zapewnić oczekiwanej jakości. W związku z tym lepiej zapłacić nieco wyższą kwotę za lepszej jakości produkty.

Gdzie zamówić termosy reklamowe?

Wybierz renomowanego dostawcę, który specjalizuje się w produktach promocyjnych wykończonych za pomocą logo.

Zanim jednak zdecydujesz się na skorzystanie z konkretnej oferty, sprawdź recenzje klientów i poprzednie prace wykonane przez daną firmę, aby upewnić się, że będzie mogła ona dostarczyć termosy reklamowe wysokiej jakości.

Zamówienia na termosy reklamowe z logo można składać obecnie również za pomocą internetu, bezpośrednio na stronach wykonawców takich gadżetów.

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: Jeden komentarz
  • Jola pisze:

    U mnie w firmie zamiast termosów szef ogarnął ze spiroprint kubki termiczne z logo firmy. Spoko sprawa mnie się przydaje innym chyba też

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Kosze upominkowe

Kosze prezentowe jako upominek od firmy – kom...

Kosze upominkowe to popularny sposób wyrażania wdzięczności, budowania...
kosze prezentowe

Prezenty dla pracowników, kiedy warto je wręc...

Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie d...
green screen

Green screen czy cyklorama – jakie tło wybrać...

W świecie nowoczesnej produkcji filmowej, telewizyjnej i scenicznej te...
Marketing

Marketing nowej firmy – od czego zacząć i jak...

Chcąc prawidłowo rozpoznać potrzeby swoich klientów i mieć sza...