• Menu

  Tanie parkingi w centrum Warszawy

  parkingi w centrum WarszawyOsoby zmotoryzowane często narzekają, że nie mogą znaleźć miejsca parkingowego. Problem ten jest szczególnie uciążliwy w dużych miastach.

  Jeżeli często jeździsz do Warszawy, dowiedz się, gdzie znajdziesz tani, strzeżony parking w centrum.

  CEDET, czyli nowy, strzeżony parking – Warszawa centrum

  W centrum Warszawy znajduje się wiele budynków rządowych, urzędów i siedzib firm. Z tego względu parkingi w centrum Warszawy zawsze są zatłoczone i systematycznie powstają kolejne miejsca, gdzie można zostawić swój samochód. Najnowsze są często monitorowane i strzeżone, a jak przekonuje spółka Interparking Polska, miejsca parkingowe na nich wcale nie muszą być drogie. Przedsiębiorstwo to właśnie uruchomiło Parking CEDET, który znajduje się w centrum Warszawy.

  Parking CEDET to parking położony przy ulicy Kruczej 50. Jak wszystkie najlepsze parkingi w centrum Warszawy, jest on:

  • monitorowany, co korzystnie wpływa na poziom bezpieczeństwa – do systemu kamer monitorujących dostęp ma zarówno ochrona budynku, jak i Krajowe Centrum Operacyjne,
  • czynny całą dobę – samochód na parkingu pozostawisz niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia,
  • dostępny dla wszystkich kierowców podróżujących samochodami do wysokości 2 metrów – na parkingu mogą też parkować samochody z instalacją LPG.

  Zaparkuj na tanim parkingu strzeżonym w centrum Warszawy

  Parking CEDET to nowoczesny, ale jednocześnie tani parking w centrum Warszawy. Cennik za miejsca postojowe jest wyjątkowo korzystny – od poniedziałku do piątku za godzinę parkowania trzeba płacić 6 zł. W weekendy stawka jest niższa – wynosi 4 zł za godzinę.

  Parking strzeżony Warszawa centrum CEDET jest dostępny dla każdej zmotoryzowanej osoby. Mieszkańcy, którzy pracują w okolicach ulicy Kruczej i dojeżdżają do pracy samochodem, mogą wykupić abonament parkingowy. To sposób, aby w skali miesiąca zaoszczędzić sporo pieniędzy. Więcej informacji o tym rozwiązaniu znajdziesz na firmowej stronie: cedet.parkujesz.pl.

  Wygodny i bezpieczny parking podziemny – Warszawa centrum

  CEDET to parking w Warszawie centrum, który jest nie tylko bezpieczny, ale też wygodny. Klienci mogą z niego korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Za miejsce postojowe płacić można zarówno kartą, jak i gotówką – na terenie parkingu znajduje się kasa automatyczna.

  Wszystkie osoby parkujące na parkingu CEDET mogą też liczyć na pomoc Krajowego Centrum Operacyjnego. Wystarczy skontaktować się z jego pracownikami, aby uzyskać pomoc techniczną lub pomoc w odnalezieniu drogi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane