• Menu

  Gdzie szukać sal konferencyjnych?

  W całej Polsce, w najróżniejszych obiektach, znajdziemy sale konferencyjne – nie tylko w typowych centrach i ośrodkach szkoleniowych, ale i hotelach, restauracjach, biurowcach, obiektach sportowych czy pałacach. Wybór jest bardzo duży, dlatego osobom poszukującym sal polecamy serwis e-konferencje.pl, który prezentuje ponad 2000 obiektów.

  W portalu e-konferencje.pl znajdziemy propozycje nowoczesnych sal konferencyjnych z każdego regionu Polski. Dziś nasz kraj posiada naprawdę przyzwoitą bazę obiektów biznesowych, choć jeszcze kilkanaście lat temu było inaczej. Potrzeba było czasu, by dostrzeżony został potencjał szeroko rozumianej turystyki biznesowej i branży spotkań. Efektem są nowoczesne obiekty przystosowane do organizacji najróżniejszych wydarzeń biznesowych – centra konferencyjne, hotele, ośrodki jeździeckie, pałace, zamki, muzea, kina, uczelnie, hale widowiskowe, stadiony.

  Zróżnicowany i szeroki wybór to niewątpliwie duży atut, ale dla osób odpowiedzialnych za organizację konferencji (szczególnie tych mniej doświadczonych) znalezienie konkretnej sali nie musi być proste. Duża konkurencja w branży obiektów sprawia, że wiele ofert jest do siebie zbliżonych cenowo i jakościowo, a o wyborze konkretnego obiektu na konferencje często decydują detale. Dlatego właśnie powstał serwis e-konferencje.pl – w jednym miejscu zgromadzone zostały prezentacje i dane ponad 2000 obiektów z całej Polski. Obiekty promujące sale konferencyjne można zobaczyć na tej stronie.

  Korzystanie z katalogu znacznie skraca czas poszukiwań sali konferencyjnej i ułatwia wybór. Nie trzeba odwiedzać kilkunastu pojedynczych witryn internetowych, by trafić na odpowiednią ofertę. Obiekty posegregowane są według różnych kryteriów – miasto, województwo lub rodzaj. Przydatna jest też zakładka „oferty specjalne”, gdzie prezentowane są propozycje gotowych pakietów konferencyjnych czy pakietów na imprezy firmowe. Informacji o aktualnych promocjach i wydarzeniach branżowych dostarcza cotygodniowy newsletter (tutaj można się zapisać: www.e-konferencje.pl/newsletter). Uzupełnieniem zawartości serwisu są artykuły, aktualności z branży oraz poradniki dotyczące branży MICE.

  Warto wiedzieć, że e-konferencje.pl jest jednym z najdłużej działających portali konferencyjnych. Powstał w 2006 roku, czyli w czasach, gdy branża spotkań w naszym kraju dopiero nabierała rozpędu. Od samego początku serwis dostarczał najnowszych wiadomości, angażował się w imprezy branżowe, ale przede wszystkim ułatwiał poszukiwanie sal. Mimo tego, że na rynku pojawiło się wiele portali wzorowanych na e-konferencje.pl, to nadal jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów konferencyjnych.

  foto: Hotel MDM

  Wśród obiektów współpracujących z e-konferencje.pl są między innymi słynne warszawskie hotele Polonia Palace i MDM, Pałac Prymasowski a także obiekty z innych części kraju: Centrum Kongresowe Targi Kielce, Windsor Palace Hotel & Conference Center, Centrum Konferencyjne Willa Decjusza. Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, Hotel Zamek Ryn****, Radisson Blu Hotel, Kraków, Hotel Żubrówka **** w Białowieży czy Centrum Biznesowe Faktoria.

  Jedna odpowiedź do “Gdzie szukać sal konferencyjnych?”

  1. Michał pisze:

   Warto wiedzieć, że są też inne serwisy prezentujące obiekty konferencyjne (niektóre starsze i większe): , konferencje.com, salekonferencyjne.pl, mojekonferencje.pl, konferencje.pl i wiele innych….

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane