• Menu

  Konferencyjne.pl poleca sale konferencyjne

  Serwis www.konferencyjne.pl skupia obiekty i sale konferencyjne z całego kraju. W tym artykule prezentujemy trzy z nich – profesjonalne centrum biznesowe w Kaliszu oraz hotele w Świeradowie-Zdroju i w Klewinowie na Podlasiu.

  Prezentacje poniższych obiektów pochodzą z serwisu www.konferencyjne.pl. Profesjonalne sale konferencyjne znajdą Państwo na tej stronie. Portal dostarcza informacji o około 2000 miejsc na konferencje z całej Polski, takich jak hotele, centra kongresowe, obiekty sportowe, pałace, zamki, sale wykładowe i wiele innych.

  Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

  Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

  Centrum konferencyjne zlokalizowane w budynku Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości jest jednym z najnowocześniejszych obiektów biznesowych w Kaliszu i okolicach. Do dyspozycji organizatorów szkoleń i konferencji są cztery sale, największa pomieści 180 osób, posiada m. in. specjalistyczne nagłośnienie (mikrofony, wzmacniacz, mikser), rzutnik multimedialny, laptop, ekran 3,5m x 4m, mównicę.

  Sala seminaryjna do 35 osób oraz sala wykładowa do 15 osób to pomieszczenia, które sprawdzą się podczas kameralnych spotkań, a także rozmów kwalifikacyjnych, negocjacji, egzaminów. Na terenie centrum znajduje się też sala komputerowa do 13 osób, wyposażona w wysokiej klasy notebooki. Obok sal konferencyjnej i seminaryjnej znajduje się przestronny hol, który może być wykorzystany zarówno na przerwy kawowe, jak i stanowić integralną część sali lub powierzchnię wystawienniczą. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Cottonina Villa & Mineral Spa Resort

  Cottonina Villa

  Cottonina Villa & Mineral Spa Resort to kompleks hotelowo-biznesowy położony w Świeradowie-Zdroju, znanym kurorcie uzdrowiskowym. Atrakcyjna lokalizacja to duży atut – można tu bowiem połączyć spotkanie firmowe z aktywnym wypoczynkiem w górach i regeneracją sił witalnych w Mineral SPA.

  Jeśli chodzi o możliwości konferencyjne, to Cottonina Villa& Mineral Spa Resort oferuje cztery sale o łącznej powierzchni 388 m2 oraz dwa pomieszczenia przygotowane do wykorzystania jako sale szkoleniowe. Dodatkowo do dyspozycji jest lobby wyposażone w ladę recepcyjną, które może pełnić funkcję powierzchni wystawienniczej czy miejsca przerwy kawowej.

  Na terenie obiektu znajdują się też pomieszczenia przeznaczone do mniej formalnych spotkań – sala klubowa z bilardem oraz kameralny klub muzyczny – Cotton Club. Baza noclegowa Cottoniny to 96 komfortowych pokoi.

   

  Korona Park Klewinowo

  Korona Park Klewinowo

  Korona Park Klewinowo to obiekt położony w otoczeniu przepięknych krajobrazów Podlasia, zaledwie kilkanaście kilometrów od Białegostoku. Miejsce to z jednej strony oferuje więc ciszę i spokój, która sprzyja organizacji konferencji, a z drugiej zapewnia szybki dojazd ze stolicy regionu. Możliwości konferencyjne Korony to trzy sale mogące pomieścić do 160 osób.

  Główna sala konferencyjna wykonana została w ciepłych brązach i żółciach z przyciągającym wzrok fornirowanym sufitem w roli głównej i przytulną wykładziną. Pomieszczenie przystosowane jest do spotkań do 100 osób. Sala balowa wyróżnia się kamienną posadzką trawertynową, dużą, ponad 150 metrową powierzchnią, ekskluzywnymi ścianami i świetną akustyką.

  Doskonale sprawdza się podczas organizacji konferencji do 160 osób. Natomiast w sali tanecznej z wydzielonym parkietem można z powodzeniem przeprowadzić imprezę integracyjną czy konferencję w luźnej atmosferze. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt. Baza noclegowa to 18 wygodnych i stylowych pokoi jedno, dwu i trzyosobowych.

  Prezentacje powyższych obiektów posiadających sale konferencyjne można znaleźć w serwisie www.konferencyjne.pl

  3 odpowiedzi na “Konferencyjne.pl poleca sale konferencyjne”

  1. Mariuszek pisze:

   Polecam Słoneczny Zdrój. Na konferencje i spa

  2. nowe drogi 24 pisze:

   Super hotel wygląda w nocy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane