• Menu

  Masz sklep internetowy bez e-płatności? Zobacz, co tracisz!

  sklep internetowy e-płatnościPłacenie w internecie przeszło w ostatnich latach znaczną metamorfozę. W początkach działalności sklepów internetowych mieliśmy do wyboru tylko dwa rodzaje zapłaty – przelew bezpośrednio na konto sprzedającego lub płatność za pobraniem u listonosza. Teraz jednak do dyspozycji jest znacznie więcej form zapłaty – wygodnych, szybkich i bezpiecznych!

  Polacy korzystają z zakupów internetowych bardzo często. Przeprowadzone niedawno badania Mastercard wskazały, że aż 9% z nas robi zakupy w sieci codziennie albo kilka razy w tygodniu. Z kolei 25% robi je co najmniej raz na miesiąc. W ten sposób udało nam się przegonić średnią europejską, która znajduje się na poziomie 23%.

  Właściciel wielu sklepów internetowych nie mogą narzekać na brak zainteresowania swoją ofertą. Najczęściej w sieci kupujemy odzież i obuwie, książki, elektronikę, ponadto kosmetyki, AGD i wyposażenie do domu. Coraz częściej jest to też żywność.

  Dużą zaletą nowoczesnych zakupów on-line są dogodne e-płatności, które pozwalają nam na zapłatę dosłownie w kilka sekund. Płacić możemy przelewem elektronicznym lub kartami. Bardzo szybko popularność zyskały systemy płatności internetowych, które pozwalają na błyskawiczną realizację transakcji – bez potrzeby wypisywania całego formularza przelewu.

  Jeśli także masz sklep on-line, ale udostępniasz tylko zwykłą zapłatę przelewem lub za pobraniem, dużo tracisz. Coraz więcej internautów przy wybieraniu sklepu do zrobieniu zakupów zwraca także uwagę na dostępne formy płatności. Wobec tego brak dostępnych szybkich płatności on-line to duży minus. Warto wtedy pomyśleć o wdrożeniu takich form płatności – co więcej, będziemy mogli wtedy szybciej realizować zamówienia, ponieważ informacje o zapłacie otrzymamy od razu po jej wykonaniu.

  Aktualnie w Polsce działa kilka systemów płatności internetowych, które pozwalają na realizowanie opłat z banków oraz na prowadzenie transakcji kartami. Z ofertami oraz cennikami usług można zapoznać się już teraz na ich stronach internetowych. To inwestycja, która naprawdę się opłaca!

  Jedna odpowiedź do “Masz sklep internetowy bez e-płatności? Zobacz, co tracisz!”

  1. Karolina WaWa pisze:

   A ja tylko gotówka.
   Przy dzisiejszej inwigilacji Państwa to dziś podstawa.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane