• Menu

  Propozycje spersonalizowanych prezentów dla Panów

  prezenty dla PanówJakiego rodzaju prezent będzie pamiętany najdłużej? Oczywiście taki, który jest niepowtarzalny! Każdego roku na rynek trafia co najmniej kilka nowych rodzajów personalizowanych gadżetów.

  O ile jednak kobietom możemy sprezentować biżuterię z grawerem, w przypadku mężczyzn musimy wykazać się większą kreatywnością. Spośród jakich interesujących przedmiotów możemy wybierać, kupując zindywidualizowany prezent dla męża lub chłopaka?

  Zapalniczki plazmowe

  Plazmowe zapalniczki różnią się sposobem działania od swoich tradycyjnych odpowiedników. Nie wykorzystuje ona paliwa. W środku znajduje się bateria i transformator. Wytwarza on łuk elektryczny zastępujący płomień. Oznacza to, że zapalniczka plazmowa jest całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak wiatr czy deszcz. Takie urządzenie jest nie tylko niezwykle praktycznie i właściwie niezawodne, prócz tego świetnie się prezentuje i można się nim pochwalić w sytuacjach towarzyskich. Pewnym dodatkiem do wyglądu jest z pewnością grawer, który wskazuje na osobę właściciela.

  Karafki szklane

  Już sam elegancki wygląd naczynia na mocne alkohole nadaje mu ogromnej wartości. Gdy dodatkowo metodą laserową naniesiemy wybrany przez siebie napis, sprawimy, że stanie się ono przedmiotem bardzo osobistym. Spersonalizowana karafka będzie używana znacznie chętniej. Przyda się na wielu rodzinnych uroczystościach lub w trakcie swobodnych spotkań z kolegami.

  Spinki do mankietów

  To klasyczny pomysł na prezent. Jest to jeden z tych przedmiotów, które mężczyźni traktują bardzo poważnie. Co prawda jest to drobiazg, ale stanowiący zwieńczenie misternie zaplanowanej stylizacji. Oczywiście posiadają one również praktyczne zastosowanie. Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że jest ono drugorzędne. Dzięki możliwościom graweru laserowego na spinki do mankietów możemy nanieść inicjały lub wzór graficzny.

  Piersiówki

  Recz, którą nosimy przy piersi, powinna mieć indywidualny charakter. Personalizowanie dawanych jako prezent piersiówek jest bardzo popularne. Taki upominek to znakomita pamiątka. Na tym przedmiocie jest dość miejsca, by wygrawerować dedykację. Rynek jest przepełniony piersiówkami o eleganckich kształtach. Niektóre występują w zestawach z metalowymi kieliszkami, które ułatwiają konsumpcję w towarzystwie.

  To jedynie trzy z wielu propozycji grawerowanych upominków dla mężczyzn. Zaprezentowaliśmy te z nich, które przeznaczone są dla Panów z klasą. Eleganckie przedmioty tego typu można znaleźć w sklepach z zestawami prezentowymi. Życzymy owocnych łowów!

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane