• Menu

  Profesjonalne programy CAD 3D

  Na polski rynek produkcyjny wprowadza się wiele zintegrowanych rozwiązań, które opierają się na nowoczesnych narzędziach czy technologiach konstruowania. Program CAD 3D umożliwia tworzenie i animowanie projektów w trzech wymiarach, co przyczynia się do zdecydowanie szybszej i wydajniejszej pracy. Oprogramowanie tego typu posiada intuicyjny i czytelny interfejs, który znacznie upraszcza skomplikowane modelowanie obiektów 3D.

  oprogramowanie CAD 3D

  Specjalistyczne oprogramowanie CAD 3D

  Firma CAMdivision oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie programowania, których zadaniem jest wspieranie projektantów czy inżynierów w codziennych obowiązkach. Narzędzia do modelowania powierzchniowego, takie jak program NX CAD stawiają na rozwój produktu rozpoczynający się od założeń stylistycznych poprzez cyfrową analizę i weryfikację projektu 3D, druk oraz moduły wytwarzania CAM. Oprogramowanie NX CAD posiada aplikacje służące do wzornictwa mechatroniki, projektowania form wtryskowych, elektrod, wykrojników, jak również kompozytów oraz obliczeń CAE. Kompletne i efektywne projektowanie staje się możliwe dzięki największemu partnerowi handlowemu Siemens Digital Industries Software w Polsce – CAMdivision.

  Najważniejsze zalety oprogramowania trójwymiarowego

  Dlaczego warto wybrać program NX CAD 3D? Oprogramowanie zapewnia bezproblemową pracę z danymi innych systemów CAD, umożliwia bezpośrednią edycję wymiarów i relacji w plikach, jak również daje pełne wsparcie w obsłudze nowoczesnych technologii 3D. NX CAD posiada szereg unikalnych funkcji, które czynią go liderem w szybkim modelowaniu. Cały pakiet posiada nie tylko polską wersję językową interfejsu i dokumentacji, ale też podręcznik, który ułatwia proces wdrożenia. Synchronous Technology pozwala na bezpośrednią edycję plików, w tym efektywne drukowanie w technologii 3D. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej producenta oprogramowania https://www.camdivision.pl/ .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane