• Menu

  Pralnie samoobsługowe – pomysł na udany biznes…

  Chciałbyś otworzyć swój biznes? Ale nie masz pomysłu co mogłoby to być. Nie masz doświadczenia, ale jesteś gotowy podjąć wyzwanie.

  Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pralnia samoobsługowa to jest to czego szukasz.

  Czym jest pralnia samoobsługowa i jakie są jej główne zalety?

  Pralnia samoobsługowa – jak sama nazwa wskazuje jest miejscem w którym każdy chętny może wyprać swoją odzież. Niewątpliwie nie każdy może mienić się posiadaczem pralki. Student, biznesmen, turysta na pewno chętnie skorzystają z możliwości prania, przebywając poza miejscem swojego stałego zamieszkania. Są też tacy, którzy nie mają zwyczajnie miejsca na pralkę w swoim mieszkaniu.

  Pralnia samoobsługowa daje możliwość wyprania i wysuszenia odzieży w przyjaznej atmosferze. Standardowy czas prania to około 35 minut, suszenie (w zależności od asortymentu to ok. 40minut). Pralnice 6kg-13kg zapewniają możliwość uprania większych rzeczy jak np. koce, kołdry, story, których niestety do pralki domowej nie zmieścimy.

  Co charakteryzuje pralnie samoobsługowe?

  Niewątpliwie, najważniejszym elementem charakteryzującym pralnie samoobsługową jest jej lokalizacja oraz to kto będzie z niej korzystać. Pralnie samoobsługowe cieszą się największym uznaniem wśród studentów, biznesmenów, turystów, a więc powinny być zlokalizowane w okolicy akademików czy ośrodków biznesowych przy głównych sieciach komunikacyjnych. Drugim elementem jest lokal. Jego design, jak np. duże okna, powinny zachęcać klienta jeszcze przed wejściem do środka.  Co więcej pralnia samoobsługowa nie wymaga zatrudniania pracowników.

  Pozostaje jeszcze kwestia serca pralni czyli maszyn pralniczych. Skąd mamy wiedzieć jakie ładowności pralek czy suszarek będą odpowiednie, i najważniejsze, będą zapewniały nam zyski?

  Najlepszym rozwiązaniem jest franczyza. Firma Sovrana zapewnia kompleksową obsługę począwszy od projektu, poprzez marketing, kończąc na aranżacji wnętrz. Sovrana jest bezpośrednim dystrybutorem światowego lidera pralni samoobsługowych firmy SpeedQueen.

  Oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie inwestycji. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają oferować klientom firmy Sovrana, najlepsze rozwiązania w zakresie doboru maszyn pralniczych, serwisu czy wsparcia po sprzedażowego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane