• Menu

  Maszyny pralnicze – jak urządzić pralnie przemysłową?

  Funkcjonalność to podstawa każdej przemysłowej pralni. Dzięki temu cały proces przebiega szybko i generuje niewielkie koszty. Dowiedz się, jaki sprzęt wybrać do pralni przemysłowej i dlaczego ważny jest profesjonalny sprzęt.

  Maszyny pralnicze

  Pralnia hotelowa — jakie funkcje powinna spełniać?

  Pralnia hotelowa to miejsce, które musi być przygotowane na pracę na intensywnych obrotach. W wielu przypadkach pranie odbywa się na okrągło. Z tego powodu wyposażenie hotelowej pralni powinno być szczególnie wytrzymałe, a także dostosowane do dużych wsadów. Maszyny pralnicze tego typu dają możliwość czyszczenia w jednym czasie dużej ilości rzeczy i tekstyliów.

  Dodatkowo funkcjonalna pralnia hotelowa to jednocześnie pralnia energooszczędna. Z tego powodu przed zakupem warto dokładnie przeanalizować aspekty techniczne maszyn pralniczych i zdecydować się na pralkę, która generuje minimalne koszty utrzymania. Taki sprzęt doskonale sprawdzi się w hotelach, szpitalach, domach opieki społecznej, zakładach pracy czy salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest regularne pranie dużej ilości tekstyliów. Energooszczędne pralki to jednocześnie maszyny ekologiczne. Optymalne zużycie zapewnia też inteligentne system precyzyjnego ważenia. Nie tylko zużywają niewiele energii, ale niektóre z nich również po zakończeniu pracy można poddać niemal pełnemu recyklingowi. To zatem dobry wybór do wszystkich miejsc, którzy właściciele starają się prowadzić biznes w stylu eko.

  Maszyny pralnicze

  Maszyny pralnicze — jakie wybrać?

  W maszynach pralniczych cały proces przebiega automatycznie. Jednocześnie pracownicy mają kontrolę nad przebiegiem całego prania i możliwość zatrzymania programu w każdym momencie. Z tego powodu, aby zapewnić jak największy komfort pracowników, warto zdecydować się na model prosty w obsłudze.

  Dobrym wyborem do zakładów różnego typu są pralki przemysłowe i pralnicowirówki, pralko suszarka przemysłowa. Dostępne w różnych rozmiarach maszyny dopasować można do rodzaju prowadzone biznesu, ilości miejsca oraz zapotrzebowania. W każdym przypadku odpowiedni wybór pralki zapewni pełną skuteczność.

  Nowoczesne pralki wyposażone są także w inteligentne rozwiązania, a zastosowana elektronika, w tym programowalne i intuicyjne w użyciu panele dotykowe, które łączą się z siecią Wi-Fi, pozwala na szczegółowe zaprogramowanie wszystkich etapów prania. Dzięki temu w łatwy i w pełny sposób uzyskać można w pełni czyste pranie.

  Maszyny pralnicze

  Funkcjonalna pralnia przemysłowa

  Jednak wielkość i prostota obsługi to niejedyne kryteria, które należy wziąć pod uwagę, wybierając maszyny do profesjonalnego i intensywnego prania.

  Szczególnie ważna jest wysoka jakość maszyny i nowoczesna technologia. Dobrym wyborem są pralki, w których elektronika została umieszczona w szczelnym metalowym pojemniku. Dzięki temu najbardziej wrażliwe części są chronione przed korozją, co przedłuża żywotność maszyn pralniczych. Oprócz tego pralki wyposażone powinny być w wytrzymałe łożyska i opcjonalnie technologię inwerterową.

  Ważnym aspektem jest również głośność maszyny. Komfort pracownikom i klientom zapewni maszyna o niskim poziomie hałasu, najlepiej poniżej 65 dB.

  Z tego powodu warto zdecydować się na pralkę, której bęben oraz obudowa wykonane są ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości urządzenia pralnicze dopasowane do różnych branż i potrzeb znaleźć można na gastroprodukt.pl.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane