• Menu

  Poznańskie inwestycje Grupy PGD

  Grupa PGD dynamizuje działalność w Wielkopolsce. Na przełomie września i października uruchomi w pod poznańskich Komornikach dealerstwa Nissana i Opla, które wraz z salonem Infiniti tworzyć będą Centrum Motoryzacyjne Komorniki.

  Inwestycja jest naturalną realizacją naszej zapowiedzi rozwoju w Wielkopolsce – komentuje Grzegorz Hankus Prezes Grupy PGD. Cenimy potencjał wielkopolskiego rynku i jesteśmy jednocześnie przekonani, że regionalne centra motoryzacyjne, w oparciu o które prowadzimy działalność, w najlepszym stopniu pozwalają na kompleksową obsługę klientów biznesowych. Grzegorz Hankus podkreśla też swoją satysfakcję z faktu, że zaufanie importerów pozwala firmie rozwijać skrzydła. Trzeba jednak przyznać, że Grupa PGD na to zaufanie stale zapracowuje, czego znakomitym przykładem jest sukces jej pierwszego poznańskiego oddziału – salonu Opel Westmotor. W pierwszym roku działalności w strukturach Grupy PGD osiągnął on czterokrotny wzrost sprzedaży.

  Centrum Motoryzacyjne Komorniki powstaje na działce o powierzchni ponad 1,3 ha, położonej w znakomitej lokalizacji – na węźle Poznań Komorniki, gdzie krzyżują się autostrada A2 i prowadząca z Wrocławia droga nr 5, w bezpośrednim sąsiedztwie wielobranżowego centrum handlowego. Powierzchnia każdego z salonów to prawie 1000 m kw. Zakładany termin uruchomienia salonu Opla to wrzesień, a salonu Nissana – początek października. Wysokości nakładów inwestycyjnych zarząd Grupy nie ujawnia, jest jednak przekonany o atrakcyjności wskaźnika efektywności inwestycji.

  Źródło Zdj. Grupa PGD

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane