• Menu

  Podłoga tak czysta, że może być bezpiecznym miejscem do zabawy

  Chcesz, aby podłogi w Twoim domu były zawsze perfekcyjnie czyste, więc codziennie sięgasz po mopa. A jak się okazuje – można prościej i wygodniej. Temu właśnie służą nowinki technologiczne, które są obecnie dostępne na rynku w wyjątkowo interesującej ofercie. Dzisiaj przyglądamy się propozycji, jaką jest robot mopujący. To inteligentne urządzenie zdecydowanie ułatwia życie. A podłoga jest nieprzerwanie idealnie czysta.

  robot mopujący

  Uważasz, że nikt, ani nic nie umyje podłogi tak dokładnie, jak Ty? Wypróbuj robota

  Niezależnie od tego, czy jesteś perfekcyjną panią domu, czy na podłodze często bawi się Twoja pociecha, zapewne w mycie podłóg wkładasz mnóstwo energii i tyle samo czasu. Sięgając po robota mopującego mogłabyś nieco odetchnąć. Jak się okazuje, to inteligentne urządzenie jest niezwykle skuteczne, bowiem perfekcyjnie naśladuje standardowy ruch mopa w naszych rękach, czyli w przód i w tył. Dodatkowo tego typu sprzęt, jak roboty mopujące prezentowane na https://irobot.pl/pl/irobot?pr=braava, doskonale radzi sobie z myciem podłogi w trudniej dostępnych miejscach, czyli przy krawędziach, tuż przy ścianie, czy w kątach. Prezentowany model ma kwadratowy kształt, dzięki czemu jest w stanie idealnie wkomponować się w każdy narożnik.

  Robot, który usunie każdy brud, z każdej podłogi

  Co istotne, roboty mopujące z serii Braava polecane są do każdego typu podłóg twardych. Zatem poradzą sobie z płytkami, panelami, drewnianym parkietem, czy podłogą z naturalnego kamienia. To ważne, ponieważ często posiadamy różne rodzaje podłóg w różnych pomieszczeniach domu. Robot nie tylko zadba o ich czystość, ale i bezpieczeństwo. Jak wiemy, powierzchnie wykonane z drewna, czy kamienia wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

  Dzięki inteligentnemu urządzeniu mopującymi zachowasz zatem codzienną czystość i świeżość wszystkich podłóg w domu. Robot poradzi sobie także z brudem, który już nieco przyschnął na powierzchni, czy z lepkimi lub tłustymi plamami. W kuchni okaże się zatem niezastąpiony, zwłaszcza jeśli gotujesz i smażysz – o plamy na podłodze z kuchennego tłuszczu wcale nietrudno.

  Do mycia podłogi możesz wybrać wodę lub wodę z dodatkiem dedykowanego płynu, który dodatkowo zapewnia efekt ładnego zapachu utrzymującego się w pomieszczeniu wyjątkowo długo. Wrażenie świeżości jest jeszcze intensywniejsze. Dwie nakładki do wyboru – do sprzątania na mokro (mopowania) i na sucho (zamiatania) gwarantują doskonałą skuteczność, bowiem robot usunie z powierzchni podłogi nie tylko plamy i brud, ale i zanieczyszczenia stałe, np. sierść domowego pupila.

  Podłoga może z powodzeniem zamienić się w jadalniany stół

  Może nie wszyscy preferują styl jedzenia siedząc na podłodze, jednak większość dzieci na pewno tak. Higienicznie czysta podłoga sprawia, że tej kwestii nie musisz mieć absolutnie żadnych obaw. Ważne, że robot może sprzątać nieprzerwanie. Dostępne inteligentne funkcje pozwalają bowiem na automatyczny powrót robota do stacji dokującej i doładowanie akumulatora, a następnie wznowienie pracy.

  Jedna odpowiedź do “Podłoga tak czysta, że może być bezpiecznym miejscem do zabawy”

  1. Basia pisze:

   W pokoju synka jest wykładzina dywanowa, o jej czystość dba codziennie Roomba. Uczę malucha odkładania zabawek na regał, żeby robot mógł swobodnie jeździć po całej podłodze i nie zjadł klocków :). Taka argumentacja lepiej działa niż nakazy, zakazy czy kary

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane