logo
logo
logo
logo

Pełen zakres usług w Poddębickim Centrum Zdrowia
Opublikowano: 6 lutego 2017

Poddębickie Centrum Zdrowia

Poddębickie Centrum Zdrowia

Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.  jest nowoczesnym ośrodkiem świadczącym usługi medyczne na wysokim specjalistycznym poziomie

Realizujemy świadczenia w następujących zakresach: lecznictwo szpitalne wraz z chemioterapią, lecznictwo ambulatoryjne, lecznictwo ambulatoryjne – świadczenia diagnostyczne, rehabilitacja lecznicza – szpitalna i ambulatoryjna, opieka dla przewlekle chorych – stacjonarna i ambulatoryjna, podstawowa opieka zdrowotna – medycyna szkolna, nocna opieka lekarska i pielęgniarska ambulatoryjna i wyjazdowa, transport sanitarny szpitalny i w ramach POZ.

Poddębickie Centrum Zdrowia posiada w swojej strukturze nowoczesne oddziały szpitalne: Oddział Chorób Wewnętrznych, Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii, Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Urologii, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Ortopedyczny, Oddział Położniczo-Ginekologiczny z Pododdziałem Neonatologii, Oddział Pediatryczny, Oddział Rehabilitacyjny, Oddział Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, Oddział Rehabilitacji Prewencji ZUS, Szpitalny Oddział Ratunkowy z Izbą Przyjęć, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

W strukturze Szpitala funkcjonuje Przychodnia Wielospecjalistyczna. Prowadzimy także szeroką diagnostykę obrazowo-laboratoryjną: laboratorium analityczne i bakteriologiczne, Pracownię RTG i USG, Gabinet Tomografii Komputerowej, Pracownię Endoskopii. Na terenie Szpitala znajdują się również basen, siłownia, sauna oraz nowocześnie wyposażona kuchnia.

Poddębickie Centrum Zdrowia

Poddębickie Centrum Zdrowia

Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o., jako jeden z nielicznych ośrodków w województwie łódzkim, posiada Oddziała Onkologii Stacjonarnej. Zajmujemy się leczeniem nowotworów, stosując chemioterapię oraz leczenie objawowe powikłań po chemioterapii. Dodatkowo, jako jeden z elementów terapeutycznych, dla pacjentów onkologicznych opracowana jest specjalna dieta składająca się z pięciu odpowiednio zbilansowanych posiłków oraz świeżo wyciskanych soków owocowo-warzywnych.

Uzupełnieniem leczenia w Poddębickim Centrum Zdrowia jest szeroka oferta rehabilitacyjna z rozwiniętą balneologią i fizykoterapią. W procesie leczenia i rehabilitacji wykorzystywane są wody geotermalne znajdujące się na terenie Poddębic. Szpital posiada również nowoczesną kriokomorę, dzięki czemu stosuje zabiegi krioterapii jako doskonałe uzupełnienie programów rehabilitacyjnych.

Szpital posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.

Poddębickie Centrum Zdrowia jest laureatem wielu nagród i wyróżnień („Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców” w kategorii Medycyna Zdrowie i Uroda w 2012 roku, „Złota Perła Medycyny” w kategorii szpitali niepublicznych do 400 łóżek w 2013 roku, „Srebrny Lider 2014” w kategorii Skuteczne Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, „Supermedicus” w 2014 roku, „Szpital Przyjazny Pacjentom” w 2014 roku, Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Ochronie Zdrowia” w 2014 roku, eyróżnienie w rankingu szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych „Bezpieczny Szpital” w 2014 roku, laureat w rankingu szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych „Bezpieczny Szpital” w 2015 roku, laureat w Rankingu szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych „Bezpieczny Szpital Przyszłości” w 2016 roku, II miejsce w Polsce w kategorii Zarządzanie w Rankingu Szpitali „Bezpieczny Szpital Przyszłości” w 2016 roku).

 Adres:

Mickiewicza 16, 99-200 Poddębice

tel. 43 828 82 50;  fax. 43 828 82 55

e-mail: sekretariat@nzozpcz.pl

Zarząd:

 • Wiceprezes Zarządu – lek. med. Urszula Marjańska

 

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: 4 komentarze
 • Anonim pisze:

  Niby taki dobry szpital… Moja babcie prawie wykonczyli podajac jej antybiotki ktorych nie powinna dostac w swoim wieku, wezwani z powodu braku czucia w prawej dloni kazali po godinie po nia przyjechac bi stwierszili ze symuluje a po zawiezieniu jej do innego szpitala okazalo sie ze przechodziła udar… Ojciec mojej kolezanki po wypadku trafil do tego szpitala i zmarl bo jakis pozal sie boze lekarz zamiast udzielic mu pomocy byl akurat pijany…po za tym to nie jedyne przypadki zaniedban z ich strony wystarczy poczytac troche na ich temat.

 • Małgorzata pisze:

  Ja wprawdzie była na prewencji ZUS ale korzystaliśmy z dóbr Szpitala Poddębicach.Kadra rehabilitacyjna super miła uprzejma ,pomocna .Wyposażenie też niczego sobie basen ,wirówki w wodach termalnych super.Nie jest to senatorium dla tych co szukają urozmaicenia życiowego ale dla tych co chcą poprawić swoje zdrowie Tym bardzo polecam

  • agata pisze:

   Witam pania
   Dostalam skierowanie do sanatorium w poddebicach z prewencji zus( czerwiec 2018), a poniewaz nie wiele jest info na temat obslugi i warunkow lokalowych, prosze pania o pomoc w podjeciu ostatecznej decyzji…pozdrawiam
   Agata

 • Podębickie Centrum Zdrowia pisze:

  Byłam w sanatorium w Podębicach lipiec 2017.Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z zabiegów i obsługi medycznej .Dla mnie jest na wysokim poziomie .Nie zgodzę się z opiniami innych kuracjuszy że jest złe,ja pojechałam się tam leczyć i dano mi fachową pomoc za co jestem bardzo wdzięczna.Mam zamiar tam wrucić nawet prywatnie na podreperowania zdrowia bo warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.