• Menu

  Paczki do Anglii – jak je nadawać?

  Konieczność nadania paczki do Anglii może się zdarzyć w kilku sytuacjach – kiedy masz rodzinę mieszkającą w tym kraju albo na przykład, gdy sprzedajesz rzeczy przez internet i nie chcesz się ograniczać wyłącznie do oferowania swoich przedmiotów polskim kupującym.

  Jak nadać paczkę do Anglii

  Sprzedajesz, oddajesz rodzinie swoje rzeczy albo wysyłasz prezenty do Anglii? Zobacz, jak szybciej i taniej nadawać paczki.

  Konieczność skorzystania z usług profesjonalnej firmy kurierskiej zdarza się w dzisiejszych czasach nader często. Wysyłka paczki za granicę może się wydawać trudna, ale nic bardziej mylnego. Obecnie firmy kurierskie znacznie upraszczają klientom nadawanie przesyłek, a w dodatku oferują naprawdę korzystne ceny. To wszystko sprawia, że paczki do Anglii można wysyłać szybko, bezpiecznie i w dodatku dużo na tym zaoszczędzić.

  Jak nadać paczkę do Anglii?

  Najpewniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie transportu paczki firmie kurierskiej. W tym przypadku do wyboru są dwa rozwiązania: można przekazać paczkę bezpośrednio firmie kurierskiej albo zlecić jej nadanie przez brokera kurierskiego Furgonetka. W pierwszym przypadku pojawia się konieczność kontaktu z firmą kurierską i zamówienia kuriera do domu albo dowiezienia przesyłki do punktu odbioru wybranej firmy kurierskiej. W drugim przypadku możesz nadać przesyłkę online (bez wychodzenia z domu), przekazać ją kurierowi w swoim domu lub w innym wybranym miejscu i oszczędzić na tym pieniądze. Dlaczego skorzystanie z brokera kurierskiego jest tańsze niż nadanie paczki od razu u konkretnego kuriera? To bardzo proste. Broker kurierskie Furgonetka współpracuje z różnymi firmami kurierskimi i przez zagwarantowanie tym firmom odpowiedniego wolumenu paczek, może negocjować z nimi stawki i oferować klientom niższe koszty nadań.

  Żeby wysłać przesyłkę przez Furgonetkę, wystarczy się zarejestrować w serwisie, wypełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz określić wagę, gabaryty i rodzaj przesyłki, a następnie wybrać kuriera, który ma dostarczyć przesyłkę, opłacić zamówienie i przekazać paczkę kurierowi. Zamawianie kuriera przez serwis Furgonetka trwa dosłownie 5 minut. Bezpośredni kontakt i nadanie w wybranej firmie kurierskiej może zająć zdecydowanie więcej czasu.

  Koszt wysłania paczki do Anglii

  Koszt nadania przesyłki do Anglii jest uzależniony od różnych czynników. Przede wszystkim czynnikami tymi są: rodzaj przesyłki (list, paczka, paleta), waga i gabaryty przesyłki, jej wartość oraz miejsce doręczenia. Koszt nadania rośnie wraz ze wzrostem wagi i wymiarów paczki oraz w przypadku wyboru niestandardowych usług takich jak np. dodatkowe ubezpieczenie. Ceny nadań zależą też od cenników firm kurierskich i sposobów pracy tych firm. Obecnie ceny zaczynają się już od 48,10 zł.

  Ile wynosi czas doręczenia paczki do Anglii?

  Trudno oszacować czas doręczenia paczki do Anglii, dlatego, że jest on zależny od kilku zmiennych. Z reguły doręczenie ma miejsce w terminie 3-4 dni od dnia nadania, ale czas ten może się wydłużyć. Przed wysyłką należy wziąć pod uwagę, że doręczenia są realizowane z reguły tylko w dni robocze, więc wysłanie paczki w piątek może przedłużyć czas oczekiwania na doręczenie, gdyż przesyłka prawdopodobnie spędzi weekend w centrum dystrybucyjnym. Doręczenie jest zależne również od adresu odbiorcy. Najszybciej przesyłki doręczane są w dużych miastach, a w małych miejscowościach oddalonych od rozdzielni kurierskich czas doręczeń może być dłuższy.

  Chcesz wysłać paczkę do Anglii? Zależy Ci na szybkim nadaniu, bezpieczeństwie i niskiej cenie? Skorzystaj z oferty serwisu https://furgonetka.pl.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane