• Menu

  Nowoczesna aranżacja okien – rolety i plisy

  Współczesne dekoracje okien stają się coraz bardziej minimalistyczne. Ten styl, funkcjonalnego i estetycznego minimalizmu preferujemy, zarówno przy aranżowaniu wnętrz, jak i okien. Czym się ten nowy trend przejawia? Przede wszystkim stosowaniem uniwersalnych i komfortowych materiałów osłonowych, takich jak rolety i plisy. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że z powodzeniem można je dopasować do każdego okna, bardziej lub mniej standardowego.

  rolety

  fot. materiały prasowe

  Elegancka funkcjonalność

  Szlachetna prostota i nowoczesność – na te cechy stawiamy we współczesnym wystroju wnętrz, doceniając atuty takich rozwiązań. Niewątpliwym plusem rolet (w tym rolet plisowanych) jest to, że można je stosować w każdym oknie, zarówno typowym, jak i niestandardowym – np. w dużym oknie apartamentu, czy w niewielkim oknie zabytkowej kamienicy. W każdym wydaniu roleta będzie się prezentowała atrakcyjnie, w zależności od tego, czy chcemy wyeksponować dekorację okna, czy też stworzyć z niej jednolitą całość z tłem (ścianami), bez problemu znajdziemy najbardziej odpowiadający nam kolor i typ rolety.

  Szczególnie wtedy, gdy zależy nam na dobraniu najlepszej rolety do nietypowego kształtu czy wymiaru okna, warto zdecydować się na ofertę producenta takich materiałów okiennych. Szeroki wybór rolet znajdziemy w sklepie internetowym rolety24.net. To zarówno najpopularniejsze rolety wewnętrzne mini, jak i rolety dzień-noc, które pozwalają swobodnie dysponować ilością światła przedostającego się przez okno. Dużym zainteresowaniem cieszą się także rolety wykonane z materiału wykazującego właściwości termoizolacyjne oraz rolety z materiału podgumowanego, zapewniającego pełną dyskrecję. W sklepie rolety24.net znajdziemy wiele typów rolet: w tym m.in.: rolety w kasetach, rolety w kasecie w prowadnicy, czy też rolety z żyłkami. Wszystkie rolety wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania, dzięki czemu prezentują się estetycznie i elegancko.

  Plisy okienne, czyli jeszcze więcej możliwości

  Pojawiają się coraz częściej w naszych oknach, również dachowych. O czym mowa? O szczególnym rodzaju rolet, czyli plisach. Te charakterystyczne harmonijki można swobodnie przemieszczać po powierzchni okna. Dzięki specjalnym mocowaniom plisy można rozwinąć zarówno w dolnej, górnej, jak i w środkowej części okna, np. przesłaniając promienie słońca, pozostawiając jednak część okna otwartą. Plisy są szczególnie polecane w przypadku okien niestandardowych, takich jak m.in. dachowe, które są umieszczone na ścianie pod pewnym kątem. Plisy doskonale dopasowują się do każdej powierzchni: pionowej, poziomej i ukośnej.

  Oferowane na rolety24.net plisy wykonane są z materiałów trwałych i jednocześnie lekkich, odpornych na działanie promieni słonecznych, co ma szczególne znaczenie wtedy, gdy decydujemy się na mocny kolor takich rolet. Dużym powodzeniem cieszą się także bardziej stonowane barwy, zarówno rolet tradycyjnych, jak i plisowanych. Takie rolety doskonale sprawdzą się jako atrakcyjne elementy wystroju salonu, sypialni czy np. łazienki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane