logo
logo
logo
logo
seriale dokumentalne

Najlepsze seriale dokumentalne, które warto obejrzeć w 2022r.
Opublikowano: 9 marca 2022

Oglądanie serii dokumentalnych łączy w sobie dwie pozytywne rzeczy, przyjemność oglądania serialu i możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego. Oczywiście jedynie pod warunkiem, że jest to dobry serial dokumentalny, a tylko takie warto oglądać w telewizji światłowodowej.

Seriale dokumentalne – 5 tytułów, które warto znać

Rzetelnie nakręcone i ciekawe dokumenty pozwalają poszerzać horyzonty i zdobywać nową wiedzę. Fascynujące tematy, niezwykłe miejsca i prawdziwe postacie można poznać bez wychodzenia z domu. Warto zatem, oglądając telewizję przez Wi-Fi, włączyć serię dokumentalną. Niektóre z seriali są szczególnie warte polecenia. Poniżej nasz ranking.

1. „Dobre rady Johna Wilsona”, to nietypowy, bo komediowy serial dokumentalny, który można obejrzeć na kanale HBO. Mieszkający w Nowym Jorku autor, kamerzysta i narrator serialu, odkrywa absurdy, na jakie może natknąć się mieszkaniec tej metropolii. A pewnie także i innych, pomniejszych miast. Zatroskany John, mierząc się z własnymi problemami, dostrzega także zmartwienia innych. Robi to jednak w niezwykle zabawny sposób. Włączcie telewizję światłowodową i koniecznie sprawdźcie ten tytuł.

2. Innym dokumentalnym serialem, który można obejrzeć w telewizji przez Wi-Fi jest „Zbrodnia stulecia”. Ta niezwykle wciągająca seria uświadamia nam skalę produkcji i wykorzystania syntetycznych opiatów przez firmy farmaceutyczne, a także skutki tego działania. Jest to temat, który może nie zaprząta nam głowy na co dzień, ale warto uświadomić sobie, jak niebezpieczne konsekwencje niesie za sobą ten proceder. Krytyczne i wstrząsające. Oglądajcie na HBO.

3. Serial dokumentalny „Prywatne życie Windsorów” daje nam możliwość podejrzenia nieoficjalnego życia brytyjskiej arystokracji. Jaka naprawdę jest królowa Elżbieta II i jakie są jej relacje z najbliższą rodziną? Macie ochotę na ploteczki z królewskiego dworu? Szybko włączajcie Planete+!

4. Ciekawą serią dokumentalną, która przeniesie nas w niedostępną dla większości rzeczywistość jest „30 – metrowa fala”. Jak to się stało, że Nazaré, mała, rybacka wioska w Portugalii stała się ważnym ośrodkiem, do którego zjeżdżają surferzy z całego świata? Inspirująca opowieść o tym, że niemożliwe czasem da się zrealizować. Do obejrzenia na kanale HBO.

5. Na pewno pamiętacie słynny film „Polowanie na Czerwony Październik” z Seanem Connerym. W telewizji światłowodowej możecie obejrzeć teraz „Prawdziwe polowanie na Czerwony Październik”, serial dokumentalny opowiadający o rzeczywistym, niespodziewanym zniknięciu radzieckiej łodzi podwodnej K-129. Jaki wpływ na przebieg zimnej wojny miało to wydarzenie i czy film, który wszyscy znamy miał dużo wspólnego z rzeczywistością? Jesteście ciekawi? Włączcie Planete+ i przekonajcie się sami.

Seriale dokumentalne to trochę rozrywki, nauki i ciekawostek w jednym. Oglądajcie seriale dokumentalne w telewizji przez Wi-Fi, którą oferuje m.in. dostawca INEA. Telewizja HIWAY to elastyczna usługa, dzięki której możecie włączać i wyłączać paczki tematyczne kanałów kiedy chcecie, bez dłuższych zobowiązań. Macie ochotę obejrzeć serię dokumentów na ulubiony temat? Wybierzcie pakiet kanałów START i prędkość Internetu za 9,90 zł miesięcznie, a następnie włączcie paczkę kanałów dokumentalnych na wybrany okres. Miłego oglądania!

Tagi: , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

HBO Max

HBO Max już dostępne w Polsce! Jakie nowości...

Nostalgiczny powrót do „Przyjaciół”? A może całkiem nowa wypra...
VPN

Dane ważniejsze niż kiedykolwiek...

Prywatność w sieci i ochrona danych to...
Smartwatch

Smartwatch a smartband – czym się różnią?...

Sportowe opaski oraz inteligentne zegarki stanowią elektroniczne gadże...
Antena DVB-T

Czym są anteny DVB-T i jakie kanały pozwalają...

Telewizja jest obecnie powszechnym medium dostępnym w niemal każdym do...