• Menu

  LOT wyprzedaje bilety

  Tokio, Pekin, Nowy Jork, Chicago, Toronto i wiele innych kierunków LOT-u od dziś do 13 września są dostępne nawet o połowę taniej! W sumie pół miliona biletów z siedmiu polskich miast –na wszystkie połączenia LOT-u w najlepszych cenach można „upolować” we wszystkich kanałach sprzedaży. To największa promocja LOT-u w tym roku.

  W promocyjnej ofercie po raz pierwszy w tym roku znalazły się wszystkie kierunki obsługiwane przez LOT, w tym nowe dalekodystansowe połączenie do Tokio – dokąd LOT rozpocznie rejsy już w styczniu 2016 roku. Promocją objęte są także bilety na pozostałych kierunkach dalekiego zasięgu, tj. do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu. Wszystkie te połączenia wykonywane są najnowocześniejszym samolotem świata Boeingiem 787 Dreamliner. Podróż na tych trasach w promocyjnej cenie można zrealizować między 1 grudnia 2015 a 31 czerwca 2016.

  W ofercie LOT-u są zarówno kierunki dalekodystansowe jak i europejskie, między innymi Frankfurt, Paryż, Kopenhaga, Praga, Ryga, Wiedeń, Genewa czy Zurich. Taniej można też polecieć do wszystkich nowych miast i tych, które po przerwie wracają na mapę połączeń LOT-u: do Aten, Nicei, Kluż-Napoki, Lublany, Bejrutu, Barcelony, Zurichu czy Wenecji. Do tych miast samoloty przewoźnika zaczną latać już od początku 2016 roku.

  Bilety są dostępne na podróże już od 1 października aż do końca czerwca 2016 roku.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane