• Menu

  Łódź odzyskuje dawny blask!

  inwestycje deweloperskie ŁodziTrzecia pod względem liczny mieszkańców wśród polskich miast Łódź w ostatnich latach znów staje się miejscem przyjaznym dla mieszkańców. Przybywa młodych ludzi, których kusi praca w licznych oddziałach krajowych i zagranicznych firm lub też osób, które swoje najbliższe lata łączą z którąś z prestiżowych uczelni.

  Uniwersytet Łódzki, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera, Uniwersytet Medyczny czy Politechnika Łódzka są też miejscami pracy. Słynna ulica Piotrkowska to dziś tylko jeden z wielu atutów miasta położonego niemal w sercu kraju.

  Nowe inwestycje deweloperskie

  Rozwój miasta nie byłby możliwy nie tylko od napływu kapitału do lokalnych przedsiębiorstw, ale też bez nowych inwestycji deweloperskich. Powstają oraz planowane są nowe osiedla, także w pobliżu centrum miasta. Jedną z ostatnich inwestycji jest Osiedle na Zdrowiu, którego jednym z wyróżników jest doskonała lokalizacja. Bliskość Parku im. Józefa Piłsudskiego (znanego jako Park na Zdrowiu), Ogrodu Zoologicznego oraz Lasu Lublinek decyduje o tym, że coraz więcej łodzian i osób, które swoją przyszłość wiążą z miastem, zapoznaje się ze szczegółami inwestycji, o której można dowiedzieć się ze strony internetowej osiedlenazdrowiu.pl.

  Pewny deweloper

  Poza lokalizacją atutem inwestycji jest doświadczenie dewelopera. Nowe osiedle budowane jest przez warszawską grupę deweloperską WAN, która może poszczycić się wieloma realizacjami w polskich miastach na przestrzeni ponad dwóch dekad. Doświadczenie przekłada się zarówno na planowość realizacji (pierwszy etap zakończy się w czwartym kwartale 2018 roku), jak również na funkcjonalne rozkłady mieszkań (do każdego z lokali przewidziano obszerny taras bądź dostęp do ogródka w przypadku budynków jednorodzinnych). Na chronionym całą dobę ogrodzonym osiedlu inwestor przewidział przestrzeń na tereny zielone i place zabaw oraz zaplanował budynek o przeznaczeniu usługowo-handlowym. Oczywiście będą też naziemne miejsca parkingowe.

  Dogodny dojazd

  Bliskość centrum Łodzi, miasta z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską, to kolejny czynnik wpływający na powodzenie inwestycji. Warto nadmienić, że kilometr od Osiedla na Zdrowiu w najbliższym czasie powstanie zachodnia obwodnica miasta, dzięki której będzie można w szybkim czasie przedostać się na drogę ekspresową S8 bądź autostradę A2.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane