• Menu

  LEK-AM wciąż na topie

  Reprezentantki firmy: Zosia Hecht, Monika Jefimow i Danuta Hanna Jakubowska podczas gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” w hotelu Marriott by Courtyard Warsaw Airport

  Za sukcesem Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM stoi przyjęta 17 lat temu i konsekwentnie realizowana strategia intensywnego rozwoju. W ciągu tych lat firma osiągnęła wiele z założonych celów

  W Zakroczymiu powstał jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, wyposażony nie tylko w nowoczesne technologie i sprzęty najnowszej generacji do produkcji leków, ale również w rozwiązania proekologiczne i systemy poprawiające jakość oraz bezpieczeństwo pracy. Firma wciąż aktywnie wspiera różne wydarzenia kulturalne i gospodarcze.

  LEK-AM partnerem III Europejskiego Kongresu Jakości

  Europejski Kongres Jakości organizowany jest od trzech lat przez Fundację Qualitas, która krzewi i promuje dobre praktyki w biznesie. W tym roku odbył się 28 marca w Hotelu Monopol w Katowicach. Ciekawym punktem Kongresu okazał się panel dyskusyjny na temat różnych sposobów pojmowania ekologii w biznesie. Panel prowadził Łukasz Bąk, a jego gośćmi byli: Danuta Hanna Jakubowska, dyrektor PR LEK-AM-u, Michał Mikołajczyk z Organizacji Odzysku Opakowań Rekopol, Janusz Adamek, prezes zarządu i dyrektor Sądeckich Wodociągów oraz dr Krzysztof Gluc, dyrektor małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej UE w Krakowie, a także Kamil Jakacki, dyrektor sprzedaży z Cartrack Polska.

  Panel dyskusyjny w Katowicach

  Podczas panelu dyskutowano o różnych sposobach ograniczania zanieczyszczeń środowiska. Dobre praktyki stosuje przedsiębiorstwo LEK-AM, które dokłada wszelkich starań, aby dbać o ekologię. Obecnie cała flota samochodowa wymieniana jest na hybrydową i we współpracy z Cartrack Polska LEK-AM monitoruje jakość i bezpieczeństwo jazdy użytkowników floty. LEK-AM współpracuje również z Rokopolem, który zajmuje się organizacją odzysku opakowań. Należy podkreślić, iż Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM było także partnerem panelu ekologicznego. Firma ufundowała także dla wszystkich wykładowców „paczki zdrowia”. Podczas wieczornej gali docenione zostało prawie sto polskich firm, które przede wszystkim stawiają na jakość, dlatego otrzymały Certyfikaty i Statuetki Jakość Roku 2016. Organizatorom i tegorocznym laureatom serdecznie gratulujemy!

  Jubileuszowa toruńska „Mini Lista Przebojów”

  24 kwietnia 2017 r. w Teatrze Wilama Horzycy odbył się koncert finałowy 25. toruńskiej „Mini Listy Przebojów”, organizowanej przez państwa Mariolę i Bogdana Jankowiaków pod patronatem prezydenta Miasta Torunia i wojewody kujawsko-pomorskiego. Impreza ma formułę miniplayback show – dzieci z klas I-III szkół podstawowych wcielają się w dorosłe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Ocenia je 16 jurorów, którzy zwracają uwagę m.in. na trafność interpretacji oraz mimikę, a także odpowiednie kostiumy. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na dziecięce hospicjum „Nadzieja”. W tym roku imprezę wspiera ponad 50 sponsorów z całej Polski, którzy fundowali nagrody dla występujących dzieci oraz wspomagają finansowo, bądź rzeczowo Hospicjum Nadzieja. Wśród nich od pięciu lat jest firma LEK-AM. Danuta H. Jakubowska, PR Manager, aktywnie uczestniczy w pracach jury, firma funduje także dla zwycięzców specjalne „paczki zdrowia”, a Grzegorz Wojciechowski, kierownik Zespołu KAM wraz z rodziną, pracują jako wolontariusze. W dowód uznania podczas koncertu jubileuszowego organizatorzy najbardziej zasłużonym wręczyli statuetki anioła z piękną sentencją „Jesteśmy tyle warci, ile możemy dać drugiemu człowiekowi”.

  Sukces Roku 2017

  Miniony rok był bardzo udany. Założony plan sprzedaży zrealizowano w 101 proc., uzyskując łączną sprzedaż na poziomie ponad 211 mln zł. Co ważne, na rynku farmaceutycznym odnotowującym wzrost na poziomie 4,8 proc. w stosunku do roku poprzedniego, LEK-AM urósł aż o 16 proc. To zaowocowało specjalnym wyróżnieniem na gali „Osobowości i Sukcesy 2017”. Firma jako jedyna z branży farmaceutycznej otrzymała prestiżową statuetkę „Sukces Roku 2017”.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane