• Menu

  Lego w warunkach ekstremalnych

  LEGO stworzyło już setki różnych kolekcji. Ich klocki towarzyszą nam od tylu lat, że ciężko sobie przypomnieć dzieciństwo bez tych charakterystycznych zabawek, prawda?

  Jedno jest pewne, projektanci wciąż nas zaskakują, bo co rusz do sklepów trafiają nowe kolekcje i tak ciekawe historie, które można z nimi tworzyć. Dzisiaj pod lupę bierzemy LEGO City i zabawę w ekstremalnych warunkach.

  Kolekcje, które warto kupić swojemu dziecku

  Prawdę mówiąc, każda kolekcja będzie świetną zabawą dla najmłodszych, jednak jeżeli wejdziesz na stronę, na której dostępny jest cały asortyment City, na przykład tutaj: https://www.smarkacz.pl/lego-city, przekonasz się, że wybór nie jest tak oczywisty. Będziesz chciał je wszystkie i niestety nie żartujemy! Wystarczy tylko spojrzeć na opakowania oraz historie, które w sobie kryją i już zapragniesz ich wszystkich – dla siebie i dla swojego dziecka. Dlatego przedstawimy kilka najciekawszych, które naszym zdaniem, powinieneś kupić.

  LEGO City to wiele historii, wiele przygód, które nie sposób ominąć. Możesz się zamienić w poszukiwacza przygód, policjanta czy załogę służb ratunkowych. Jednak te najfajniejsze, które dadzą nieograniczoną radość to..:

  • Pościg za terenówką – kilka elementów, bardzo niska cena, ale jaka historia! Zamieniasz się w policjanta, który pracuje głównie w górach. Okazuje się, że pewien złodziej ukradł drogocenne diamenty, które tylko Ty możesz odzyskać, bo masz do tego.. odpowiedni sprzęt! Policyjny cross z odpowiednimi oponami sprawdzi się w trudnych warunkach. Czy dogonisz złodzieja? Pościg przecież może trwać kilka dobrych dni, prawda?
  • Pościg górską drogą – skoro pościg terenówką był tak ekscytujący, zapnij pasy, bo ruszamy skalistą drogą na jeszcze ciekawszą akcję! Prawie 300 elementów, z których wykonasz nie tylko samochód policyjny, ale i terenówkę, łupy złodziejów czy elementy przyrody. Podczas zabawy możesz doświadczyć lawiny bądź wpaść w gęsty las. Szykuje się długa zabawa dla całej rodziny!
  • Aresztowanie w górach – jak widać, góry to motyw przewodni w LEGO City, choć może jak spojrzymy w inne kolekcje to zmienimy zdanie? Jedno jest pewne, ta historia również wciągnie na długie godziny. 300 elementów, które zamienią się w helikopter policyjny z wyrzutnią siatki na złodziei! Już widzimy tę zabawę, której nie ma końca.

  LEGO są odpowiedzią na wszystko

  Prawda jest taka, że te klocki już dawno obrosły legendą. Każdy je chce mieć, a mnogość kolekcji sprawia, że każdy może stać się ich posiadaczem. Wystarczy, że wybierze temat, kolekcję i uda się do sklepu. A ceny? Od kilku do kilkuset złotych, w zależności ile chcemy elementów – możemy zacząć od tych małych i samodzielnie stworzyć własne kolekcje.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane