• Menu

  „Przylesie” w Koszalinie oferuje nowe mieszkania

  Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” w Koszalinie oferuje lokale mieszkalne w nowo powstającym budynku przy ul. Sierpińskiego/Tatarkiewicza w Koszalinie (II etap). Do wyboru przestronne lokale mieszkalne w stanie deweloperskim z loggiami lub tarasami w trzypiętrowym, energooszczędnym budynku wielorodzinnym wraz z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. Wielkość mieszkań od 35,28 m2 do 65,63 m2. Wysoki standard i niskie koszty eksploatacji. Planowane zakończenie inwestycji –  III kwartał 2020r.

  Ponadto w ofercie Spółdzielni znajdują się lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w monitorowanym, energooszczędnym, nowopowstającym budynku typu apartamentowego wraz z podziemną halą garażową, komórkami lokatorskimi oraz windą w każdej klatce przy ul. Staszica w Koszalinie

  W trakcie realizacji jest pawilon handlowo-usługowy w Koszalinie przy ul. Kotarbińskiego o łącznej powierzchni użytkowej 569,67 m2. Możliwość adaptacji pawilonu do własnych potrzeb. Oddanie pawilonu do użytku planowane jest na 30.07.2019 r.

  Szczegóły na stronie internetowej: www.ksmprzylesie.com

  Zainteresowanych prosimy o kontakt:

  komórka lokalowa – ul. Fałata 13, pok. 31 (tel. 94 345 84 54

  dział techniczno-inwestycyjny – ul. Fałata 13, pok. 4 (tel. 94 345 84 62

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane