• Menu

  Konstrukcje stalowe. Profesjonalne wsparcie dla biznesu

  Szukasz efektywnej kosztowo metody dla powiększenia powierzchni magazynowej w swojej firmie? A może rozbudowujesz produkcję i potrzebujesz dodatkowych metrów kwadratowych? Rozwiązaniem będą konstrukcje stalowe, które sprawdzą się przy tworzeniu hal przeznaczonych dla różnych gałęzi biznesu. W tym artykule opisujemy, kiedy metalowe hale sprawdzą się jako rozwiązanie dla firmy.

  Konstrukcje stalowe

  Przeznaczenie konstrukcji stalowych

  Stalowe konstrukcje mogą posłużyć jako baza dla różnego typu zastosowań. Idealnie sprawdzą się zarówno jako podstawy do budowy wszelkiego rodzaju wiat i budynków przemysłowych. Hale czy silosy oparte o metalowe konstrukcje również są bardzo popularne.

  Co sprawia, że konstrukcje stalowe są tak dobrym rozwiązaniem? Warto pamiętać, że stalowe struktury są przede wszystkim niezwykle lekkie i proste. Poszczególne elementy są prefabrykowane, co pozwala na szybki i łatwy montaż w całej strukturze. Ponadto, elementy stalowe stosowane w tych konstrukcjach oparte są o blachy zimnogięte, dodatkowo zabezpieczane przed korozją. Nie musisz więc obawiać się o uszkodzenia z powodu czynników atmosferycznych czy mechanicznych.

  Konstrukcje stalowe

  Trzeba również dodać, że w porównaniu z konstrukcjami budowanymi metodą tradycyjną, konstrukcje stalowe pozwalają na znacznie szybszą realizację inwestycji. Nie ma tu konieczności stawiania fundamentów – tak naprawdę wystarczy podstawowe przygotowanie terenu na którym ma stać hala. To umożliwia znaczne obniżenie całkowitego kosztu inwestycji, przynajmniej w porównaniu z konstrukcjami z betonu.

  Oprócz opisanych powyżej zastosowań, konstrukcje metalowe sprawdzą się także przy stawianiu hal magazynowych czy produkcyjnych.

  Konstrukcje stalowe

  Hale magazynowe

  Czy konstrukcje stalowe sprawdzą się jako przestrzenie magazynowe? Tak – można je szybko postawić w wybranym miejscu. Poza tym, elastyczność tego rodzaju projektów pozwoli na dopasowanie hali zarówno do potrzeb biznesu, jak również użycie jej jako magazynu dla rolnictwa.

  Hale produkcyjne

  W przypadku hal produkcyjnych bardzo istotne jest zapewnienie odpowiedniej stabilności i wytrzymałości. Taka konstrukcja musi bowiem zapewniać perfekcyjne bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Koszt realizacji takiej inwestycji zawsze obliczany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników, w tym metrażu hali, wyboru wykonawcy projektu lub samej budowy oraz materiałów.

  Profesjonaliści z firmy Jot-Ka ze Szczecina

  Jedną z największych w Polsce firm tworzących konstrukcje stalowe jest Jot-Ka ze Szczecina. Firma istnieje od 1987, od lat specjalizując się w projektowaniu, a także wytwarzaniu i montażu hal stalowych.

  Konstrukcje stalowe

  Co istotne, ten producent hal stalowych realizuje temat kompleksowo. Od projektowania przez wykonawstwo projektu. Firma dysponuje wszelkim sprzętem niezbędny do tego rodzaju projektów – dźwigami, ciągnikami siodłowymi, a także podnośnikami koszowymi.

  Rozbudowana kadra pracowników i ciągłe inwestycje w ich szkolenia – wszystko to powoduje, że producent hal stalowych ze Szczecina jest w stanie dokonać realizacji praktycznie każdej inwestycji w sposób sprawny i efektywny. Ile kosztują hale produkcyjne od podstaw? Na stronie internetowej tej firmy znajdziesz formularz kontaktowy, który pozwoli Ci na łatwe przesłanie parametrów konstrukcji. Wystarczy, że podasz wymiary hali w metrach, planowaną lokalizację inwestycji, a wykonawcy w krótkim czasie obliczą całkowity koszt inwestycji dla Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane