• Menu

  Od koncepcji do sukcesu rynkowego na targach Intarg

  Zbliża się kolejna, 11. edycja Targów INTARG ® 2018. Jest to międzynarodowe wydarzenie, podczas którego można wypromować wynalazki i innowacje wyroby, technologie i usługi z różnych dziedzin, zdobyć cenne nagrody, a także zorganizować własną konferencję czy panel. W tym roku szczególne zaproszenie otrzymują firmy specjalizujące się w dziedzinie ekologii

  Jak co roku wydarzenie odbędzie się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Impreza ma charakter interdyscyplinarny i zaprezentuje szeroki wachlarz nowości w ekologii, medycynie czy IT, nowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, po przedmioty codziennego użytku. W Targach uczestniczą jednostki sfery nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne, klastry technologiczne, start-upy, instytucje wspierające i współpracujące z nauką – z kraju i z ponad 19 krajów świata.  Szczególne zaproszenie kierowane jest do firm oraz instytucji związanych z szeroko pojętą ekologią, zapraszając do strefy Eko INTARG – prezentującej prośrodowiskową oraz ekoinnowacyjną ofertę (eco industry; eco  city, eco transport; eco lifestyle i inne.)

   

  Wystawcy mogą zgłosić prezentowane wynalazki i innowacje do konkursu INTARG ®, w ramach którego zostaną one poddane ocenie międzynarodowego jury. Drugiego dnia targów, w czasie Gali zamykającej wydarzenie zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone wyróżnienia, medale i dyplomy laureatom nagrodzonych rozwiązań.

  Wsparcie imprezy przez ważne instytucje szczebla krajowego i regionalnego oraz współpraca  z mediami zapewni szerokie nagłośnienie wydarzenia w środowiskach gospodarczych i biznesowych.

   W programie Targów między innymi:

  • Stoiska z innowacyjnymi produktami, technologiami i usługami z wielu branż, w postaci wyrobów rynkowych, prototypów, modeli, prezentacji multimedialnych, filmów itp.
  • Konferencje, panele dyskusyjne, spotkania biznesowe, networking cocktail
  • Konkurs INTARG ® (ocena wynalazków i innowacji przez międzynarodowe jury)
  • Strefy: EKO, Start-Up International, Networkingowa, Konferencyjna
  • Gala wręczenia nagród, medali i dyplomów za najlepsze wynalazki i innowacje INTARG ® 2018
  • Gala wręczenia statuetek: Giełda Wynalazków, Lider Innowacji ®, Młody Wynalazca

   Branże wystawiennicze:

  IT; Zdrowie/Medycyna/Fitness; Środowisko/Chemia/Biotechnologia/ Nanotechnologia; Bezpieczeństwo i ochrona; Przemysł (Maszyny i urządzenia przemysłowe, Inżynieria, Metalurgia, Elektryczność, Elektronika, Energetyka, Włókiennictwo, Budownictwo, Przemysł spożywczy); Transport/Logistyka; Przedmioty codziennego użytku (Biżuteria, Hobby, Dekoracje/Design, Gry/Zabawki, Prezenty, Dom i ogród); Usługi/Doradztwo/Finanse/ Ubezpieczenia, Inne.

  www.intarg.haller.pl

  Jedna odpowiedź do “Od koncepcji do sukcesu rynkowego na targach Intarg”

  1. Genericcialis pisze:

   Tu chodzi o wyjałowienie z odczuć narodowych terenów, które ma zamiar podbić i eksploatować wspólnota jak najbardziej narodowa, czyli Żydzi. Już nie raz dostawali łomot za próby położenia łapsk na różnych narodach. Wszystko zmierza obecnie w tym samym kierunku.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane