• Menu

  Jaki prezent dla dziadka i babci wybrać? 3 sprawdzone pomysły

  Wielkimi krokami zbliża się święto kochanych babć i dziadków. Jaki podarunek dla nich wybrać? Dowiedz się, co podarować bliskim z okazji Dnia Babci i Dziadka.

  Prezent dla dziadków nie musi być duży i kosztowny. Dziadkowie z pewnością docenią nawet drobny gest i pamięć o nich swych drogich wnuków. Nawet niewielki upominek może sprawić, że babcia i dziadek poczują się naprawdę kochani.

  prezent dla dziadka

  Kartka z dedykacją

  Niedrogim, a przy tym bardzo polecanym upominkiem są kartki na Dzień Babci i Dziadka. Kolorowe, starannie wykonane pocztówki, takie jak dostępne w sklepie https://www.twojakartka.pl/dzien-babci/, pozwalają wyrazić uczucia do kochanych dziadków. Szczególnie polecanym wyborem są kartki spersonalizowane, zawierające wydrukowane, wybrane zdjęcia, np. wnuków albo całej rodziny, wykonane podczas wspólnie spędzanych świąt.

  Kartki powinny mieć również specjalne życzenia. Jeśli nie masz pomysłu, w jaki sposób wyrazić swe przywiązanie i miłość do dziadków, zdecyduj się na pocztówki z gotowymi życzeniami, np. w formie rymowanych wierszyków. Najlepiej, by kartka miała też imienną dedykację, np. „Dla kochanego dziadka Władka” lub „Dla ukochanej babci Zosi”, a nie tylko „Kochanej babci” czy „Drogiemu dziadkowi”.

  Pyszna herbatka w spersonalizowanym kubku

  Ciekawym prezentem, który z pewnością spodoba się babciom i dziadkom, jest również zestaw pysznych herbat, najlepiej podarowany w komplecie ze spersonalizowanym kubeczkiem. Aromatyczna, smaczna herbata malinowa, cytrynowa czy różana to zawsze polecany pomysł na upominek, który z pewnością zostanie doceniony podczas zimnych, styczniowych wieczorów.

  Zestaw smacznych herbat kupisz w każdym sklepie spożywczym, dedykowany kubek możesz natomiast nabyć w sklepach, które specjalizują się w produkcji gadżetów reklamowych albo okolicznościowych upominków. Najlepiej wybrać wersję z osobistym grawerunkiem, czyli kubek z nadrukowanym autorskim napisem: życzeniami, wierszykiem lub choćby dedykacją „Dla kochanej babci Hani” lub „Ukochanemu dziadkowi Frankowi”.

  Album ze zdjęciami

  Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim dziadkom podaruj im również album ze zdjęciami. Starannie wykonany album z fotografiami rodzinnymi, na których jesteście wszyscy razem, z pewnością wywoła serdeczny uśmiech i łzę wzruszenia. W zależności od rodzaju zdjęć, jakie posiadasz, możesz zdecydować się na album drukowany lub tradycyjny, czyli z klasycznymi fotografiami wywołanymi u fotografa. Wybierając pierwszą wersję, musisz dostarczyć wybrane zdjęcia w formie elektronicznej: na pendrivie, płycie CD albo mailowo do fotografa, a ten w specjalnym programie wykona, a następnie wydrukuje album. Wybrane firmy oferują klientom możliwość samodzielnego komponowania albumów, a następnie ich przesyłania do wydruku w zakładzie fotograficznym.

  Dzień Babci i Dziadka to święto, podczas którego warto pokazać swym bliskim, że o nich pamiętasz. Nie musisz kupować drogiego prezentu. Liczy się ciekawy pomysł oraz szczere, płynące prosto z serca życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane