logo
logo
logo
logo
hurtownia

Jak wybrać najlepszą hurtownię do współpracy?
Opublikowano: 11 listopada 2021

Kupno i sprzedaż podlegają prawu stanowionemu oraz regułom ekonomii. Gdy wybieramy hurtownię, w której chcemy się zaopatrywać, musimy dopilnować dużej ilości szczegółów współpracy oraz kilku spraw podstawowych. Powiemy o tym, dlaczego platforma handlu hurtowego Merkandi stanowi rozwiązanie optymalne.

hurtownia

Z jakimi hurtowniami współpracujemy najchętniej?

Hurtowe zaopatrzenie w towar naszego przedsiębiorstwa może być lepsze lub gorsze. Gdy decydujemy się na stałą współpracę z wybraną hurtownią, zwracamy uwagę na kilka podstawowych aspektów. Oczywiście ważne jest to, aby wszelkie umowy były sporządzone jasno i transparentnie. Liczymy także na stałe i nieprzerwane zaopatrzenie w towar, który powinien do nas docierać bez opóźnień. Kluczowe są naturalnie ceny – wybieramy takich partnerów biznesowych, z którymi nasz zysk będzie większy. Sprawdzamy renomę danej firmy, jej historię, aby uniknąć przykrych niespodzianek. W grę wchodzą też takie zagadnienia jak terminowość dostaw, jakość komunikacji, rzetelność, jakość towaru. To sprawy absolutnie kluczowe. Dopiero gdy wybrana przez nas hurtownia spełnia te minimalne wymogi – decydujemy się na współpracę.

Otóż międzynarodowa platforma handlu hurtowego Merkandi zapewnia to wszystko z nawiązką.

Merkandi jako wzór współpracy w handlu hurtowym

Merkandi (https://merkandi.pl/) działa w 150 krajach świata, w Polsce począwszy od roku 2008. Na liście handlowych podmiotów stowarzyszonych jest już prawie 80 000 hurtowni ze wszystkich zakątków globu. Bezpieczeństwo transakcji jest wysokie, ponieważ przed przystąpieniem do tej wielkiej, międzynarodowej rodziny handlowców najpierw następują skrupulatne procesy weryfikacji. Merkandi jest jak najbardziej konkurencyjne cenowo i pod względem jakości. To pierwsze jest zapewnione przez towar pochodzący z wyprzedaży, zajęć komorniczych, stanowiący duże partie końcówek kolekcji, itd, zatem możemy oczekiwać cen niższych nawet o 90% w stosunku do cen regularnych. Ale także jakość i różnorodność – dziesiątki tysięcy ofert hurtowników ze wszystkich kontynentów czekają na chętnych. Tak wielka obfitość powoduje również atrakcyjność towaru na rynku, który przybywa często z odległych miejsc na Ziemi – towary na Merkandi niekiedy nie są dostępne nigdzie indziej. Ale jak wybrać z Merkandi najlepszą hurtownię do współpracy?

Wybór partnera handlowego – zobacz co zyskujesz dzięki Merkandi

To prostsze niż Państwo myślą. Wystarczy nam wykupienie niedrogiej, rocznej subskrypcji i założenie konta, aby stał się mały cud – Merkandi udostępni nam jedną z najbardziej rozbudowanych baz teleadresowych do hurtowników ze wszystkich zakątków globu, nawet takich, którzy nie są obecni w Internecie. W tym momencie wielkie drzwi do współpracy otwierają się szeroko, ponieważ możemy zacząć nawiązywać swobodnie kontakty z handlowcami nawet spoza Unii Europejskiej. I nie bądźmy przytłoczeni tą obfitością i zgiełkiem języków, w jakich mówi świat, ponieważ Merkandi automatycznie tłumaczy oferty na 20 języków oraz zapewnia doradztwo i asystentów na najwyższym poziomie. Otrzymujemy więc do dyspozycji potężne narzędzie dla rozwoju naszego przedsiębiorstwa, wsparcie, i tylko od nas zależy z kim wejdziemy w relacje biznesowe.

hurtownia

Hurtownie na Merkandi jako przewaga konkurencyjna

Tak naprawdę na Merkandi spotkamy nie tylko hurtownie z USA, Hiszpanii czy Tajwanu, ale także innych dostawców, producentów, przedstawicieli świata handlu międzynarodowego. Przy tym nie myślmy, że tak olbrzymia skala działania tej platformy jest przeznaczona wyłącznie dla wielkich graczy. Równie dobrze mogą Państwo posiadać niewielką hurtownię artykułów papierniczych lub odzieży, której lokalizacja będzie oddalona od wielkich ośrodków przemysłowych – i wchodzić w wymianę handlową z całym światem. Tak właśnie można wybrać najlepszą hurtownię do współpracy.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Sprężarki śrubowe

Najczęstsze awarie w sprężarkach śrubowych...

Sprężarki śrubowe odgrywają kluczową rolę w wielu przedsiębiorstwach,...
biznes na Kubie

Czy amerykańskie banki wesprą drobny biznes n...

Stany Zjednoczone postanowiły znieść niektóre restrykcje nałoż...
platformy barterowe

Jak działają platformy barterowe?...

Współczesna gospodarka oferuje szeroki wachlarz metod transakcji, w kt...
Dobór przewodu do mocy

Dobór przewodu do mocy...

Przewody elektryczne są kluczowym elementem każdej instalacji energoel...