• Menu

  Jak ślusarz może pomóc w sytuacji zatrzaśniętych kluczyków w aucie?

  Prawie każdego spotkała sytuacja w której potrzebna była pomoc profesjonalnego ślusarza. Czy to w kwestii wymiany zamków lub też w sytuacji awaryjnej, takiej jak na przykład zgubiony klucz. Jednym z podstawowych usług ślusarskich w firmie jest usługa związana z umożliwieniem dostania się do własnego pojazdu w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w jego wnętrzu. Jest to tak zwane awaryjne otwieranie samochodów, które cieszy się nieustanną popularnością ze względu na szybkość oraz bezpieczeństwo realizacji. Jak więc działa tego typu usługa?

  awaryjne otwieranie samochodów

  Otwieranie zamka samochodowego bez kluczyka

  W jakim celu potrzebny jest ślusarz, w sytuacji w której zatrzasnęliśmy kluczyki we wnętrzu auta? Oczywiście dotyczy to sytuacji w której potrzebny jest specjalista z https://www.pogotowie-zamkowe-gdynia.pl/, który będzie w stanie otworzyć auto bez użycia oryginalnego klucza. Do tego celu skorzysta z nowoczesnych narzędzi oraz z własnej wiedzy, aby odblokować zamknięty zamek. Bardzo duże znacznie w takim przypadku ma to, że samodzielna próba otwarcia pojazdu zwykle spełznie na niczym – współczesne zabezpieczenia pojazdów uniemożliwiają jakąkolwiek amatorską ingerencję w tego typu mechanizmy zamkowe. Do tego można uszkodzić karoserię pojazdu i lakier, co wiąże się z niepotrzebnymi kosztami i stresem. Nic więc dziwnego, że w takim przypadku warto sięgnąć po telefon i wyszukać awaryjne otwieranie samochodów. Co niezwykle ważne – cena tego typu usługi nie jest wcale wysoka i jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż kosztowna wymiana szyby w aucie, a tym bardziej mniejsza niż koszty związane z naprawą zamka lub karoserii.

  Precyzja, doświadczenie i wiedza

  Doświadczony ślusarz działa bardzo precyzyjnie wykorzystując nowoczesne metody lockpickingu, aby otworzyć zablokowany zamek w aucie. Nie ma zupełnie znaczenia to czy dany model auta jest wyposażony w zamek elektroniczny lub zamek klasyczny. Metody stosowane przez doświadczonych ślusarzy pozwalają na szybkie i bezpieczne odblokowanie mechanizmu zamkowego w każdym rodzaju pojeździe i to bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Ślusarze z pogotowia zamkowego przechodzą regularne szkolenia oraz mają do dyspozycji nowoczesne narzędzia, które są niezbędne, aby otwierać bezinwazyjnie zablokowane zamki samochodowe. W takich kwestiach liczy się precyzja i ostrożność. Natomiast drobna pomyłka może doprowadzić do uszkodzenia zamka lub nawet karoserii samochodu. Dlatego tego typu działania nie powinien podejmować kierowca, a jedynie specjalista ślusarski.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane