• Menu

  Jak działa karta paliwowa bez zabezpieczeń?

  Karta paliwowa to znakomite rozwiązanie dla wielu firm, które mają w swojej flocie np. kilkanaście pojazdów. Co jednak z małymi przedsiębiorstwami? Czy istnieje karta paliwowa dopasowana do ich potrzeb?

  karta paliwowa

  Nowoczesna karta paliwowa bez zabezpieczeń – czyli jaka?

  Karta paliwowa pod wieloma względami zrewolucjonizowała tę branżę. Jej wprowadzenie było doskonałym krokiem do rozwoju współpracy między koncernami paliwowymi i dużymi firmami, co z kolei stało się opłacalne dla obu stron. Posiadanie karty paliwowej wiąże się z wieloma korzyściami – użytkownik nie musi czekać na wystawienie faktury na stacji, zamiast tego do firmy wysyłana jest jedna faktura zbiorcza na koniec okresu rozliczeniowego, a do tego gwarantowane są atrakcyjne rabaty.

  Nieco więcej formalności wiąże się zazwyczaj z wyrobieniem karty paliwowej. Nierzadko potrzeba do tego celu wielu dokładnych danych na temat firmy, przyszłych użytkowników karty, a do tego konieczne jest spełnienie limitu minimalnej ilości paliwa, która musi być nabyta w skali miesiąca – zazwyczaj jest to 500-1000 litrów. Wszystko to sprawia, że karty paliwowe niemal z urzędu zarezerwowane były dla dużych firm.

  Na szczęście na rynku pojawił się nowy produkt dopasowany do potrzeb małych przedsiębiorstw. Karta paliwowa BP Komfort Prepaid jest bardzo łatwa w wyrobieniu – do tego celu należy jedynie wypełnić prosty formularz online, następnie ją doładować i odebrać na wybranej stacji. Wszystko zajmuje zaledwie chwilę. Co jednak ważniejsze, jest to karta paliwowa bez zabezpieczeń i kaucji – nie ma zatem żadnych dodatkowych opłat czy minimalnej wartości paliwa, którą trzeba zatankować. Karta BP Komfort Prepaid została stworzona z myślą o firmach, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł.

  Co zyskujesz z kartą BP Komfort Prepaid?

  Karta paliwowa BP Komfort Prepaid oferuje małym firmom ogrom benefitów, co czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą dla użytkowników. Po wyrobieniu karty należy ją doładować, z tych środków będą opłacane kolejne rachunki za paliwo. Dzięki temu kierowca zaoszczędzi czas podczas wizyty na stacji, a do tego nie będzie zmuszony do zbierania wszystkich kolejnych faktur. Warto jednak zauważyć, że wraz z kartą BP Komfort Prepaid otrzymujesz także atrakcyjne zniżki na tankowane paliwo. Wynoszą one kolejno:

  • 5 groszy za każdy litr zwykłego paliwa,
  • 10 groszy za każdy litr paliwa premium.

  A to wciąż nie wszystkie zniżki, BP Komfort Prepaid to również rabat 5% na myjnie, płyny do spryskiwaczy oraz oleje nabywane na stacji. Nie można też zapomnieć, że dzięki współpracy korporacyjnej uzyskujesz dostęp do wielu usług online, w ramach których możesz sprawdzić ofertę czy prześledzić historię tankowania z danej karty.

  Ponadto karta bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid to dostęp do niezwykle popularnego programu lojalnościowego Payback. Jego działanie jest niezwykle proste – za wydane środki otrzymujesz punkty PayBack, które następnie możesz wymieniać na rozmaite nagrody. Mając nawet niewielką flotę pojazdów, które codziennie nabijają kolejne kilometry, bardzo szybko zdobędziesz dużo punktów.

  Nie ulega wątpliwości, że karta bez kaucji BP Komfort Prepaid to idealne rozwiązanie dla małych firm, które szukają oszczędności na paliwie na zasadach współpracy z dużymi korporacjami. Założenie karty paliwowej zajmuje tylko chwilę, a otrzymane w ten sposób benefity są naprawdę bardzo obszerne, co sprawia, że tę ofertę z pewnością warto rozważyć.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane