• Menu

  Gry – Fortnite problem z instalacją ?

  Rynek gier jest bardzo duży, dostępnych jest bardzo wiele tytułów przy czym każda ma inne wymagania sprzętowe jak i każda uruchamiana jest na nieco innym sprzęcie, mowa tu o użytkownikach, komputerów typu PC bądź laptopów.

  Fortnite

  Jak się okazuje sam zakup gry jest prosty, aczkolwiek po jej zakupie może się okazać że coś nie działa.  Jest to powszechny problem, ponieważ zwłaszcza na pc czyli na komputerach stacjonarnych każdy ma nieco inne ustawienia jak i parametry komputera i czasem ciężko poprawnie zainstalować grę. Ostatnio bardzo wiele osób ma problem z grą fortnite o , której więcej opisaliśmy tutaj http://plom.pl/fortnite-crack-cd-key-za-darmo/

  Fortnite crack

  Wiele osób instalując gre fortnite i posiadając oryginalny klucz do gry tzw cd-key otrzymuje komunikat o nieprawidłowym kluczu instalacji, co może być naprawdę irytujące, gdy kupiliśmy grę za ok 200 zł a pokazuje się taki komunikat. Dlatego w linku do artykułu, który podaliśmy podpowiadamy jak radzić sobie z tego typu problemami.

  Problem z instalacja gry

  Tego typu problemy zostały już opisane na niejednym forum, aczkolwiek nie wszędzie zostało w jasny sposób opisane jak dokładnie zlikwidować komunikat o błędnym kodzie, pomimo że jest to oryginalna wersja gry.

  Gra nie zapisuje postępu

  Temat gier jest naprawdę obszerny , kolejnym problemem jest zapis stanu gry. Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło ci się utracić zapis aktualnego poziomu gry, to na stronie plom znajdziesz wiele porad jak do tego nie dopuścić. Wyobraźmy sobie sytuacje, gdzie poziom twojej rozgrywki jest już na bardzo wysokim poziomie, postępy w grze są zapisywane, a pewnego razu odpalasz grę i okazuje się że zaczynasz od początku. Taka sytuacja potrafiła by zdenerwować każdego. Jest kilka rzeczy, które możemy zrobić żeby taka sytuacja nigdy się nie wydarzyła.

  Problem z grą na steam

  O ile wiele problemów czy też błędów nie występuje na konsolach, o tyle na komputerach są bardzo częste i warto wiedzieć jak sobie z nimi radzić. Ponieważ o ile rozwiążesz problem z błędami wyskakującymi podczas instalacji, to także podczas rozgrywki mogą przydarzy się problemy, jak choćby utrata postępu w grze, o którym wspomnieliśmy.

  Na stronie plom, znajdziesz rozwiązania w instalacji z najpopularniejszych gier takich jak Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077 czy też GTA 5 czy też równie popularnej gry FAR CRY 5, Wszystkie poradniki dostępne są za darmo.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane