• Menu

  Globkurier.pl jako alternatywa w poszukiwaniu kuriera

  GlobKurier.pl oferuje najtańsze usługi transportowe aż w ponad 50 firmach transportowych. Dzięki platformie transportowej zamówisz kuriera w mniej niż 5 minut. Z nami zamówisz kuriera najtaniej na rynku bez konieczności udawania się na pocztę, czekania w kolejce oraz wypełniania długich formularzy. Wszystko w jednym miejscu – zamówienie kuriera oraz natychmiastowa opłata. Oferujemy szeroki zakres usług kurierskich – począwszy od zwykłych przesyłek listownych, paczek po przesyłki paletowe. GlobKurier.pl realizuje przesyłki na terenie całej Polski oraz aż do 192 krajów na świecie.

  Proste i przejrzyste rozwiązania są najlepsze

  Wystarczy zaledwie kilka kroków, aby prosto i szybko nadać kuriera. W pierwszej kolejności przed zamówieniem kuriera należy zapakować dokładnie przesyłkę. Szczególnie należy zwrócić uwagę na szklane przedmioty i te, które są bardzo delikatne. Należy zabezpieczyć zawartość przesyłki tak, aby nie poruszała się w kartonie. Ważne jest to, żeby dokładnie zabezpieczyć takie przedmioty, żeby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie. W następnym kroku trzeba dokładnie zmierzyć i precyzyjnie zważyć przesyłkę. Te dane są potrzebne w celu wyliczenia ceny za przewóz przesyłki. Należy zrobić to bardzo precyzyjnie, aby nie zostały dodatkowo naliczone niepotrzebne koszty.

  Podczas wypełnienia formularza należy uzupełnić wszystkie niezbędne do zamówienia kuriera rubryki. Są nimi: dane nadawcy (imię, nazwisko, adres do odbioru przesyłki oraz numer kontaktowy, adres e-mail), oraz dane odbiory (adres gdzie docelowa przesyłka ma być dostarczona, imię, nazwisko odbiorcy oraz numer kontaktowy, adres e-mail). Dodatkowo możesz wybrać ubezpieczenie przesyłki lub kwotę pobrania. Jeśli wszystkie rubryki zostały wypełnione, przedstawimy Ci wszystkie dostępne zestawienie kurierów m.in. InPost, DPD, UPS, FedEx, Paczka w RUCHu, Hellmann, Raben czy DHL oraz inne. Po opłaceniu online zamawianego kuriera należy wydrukować protokół nadania w dwóch egzemplarzach (zostanie on wysłany na Twój adres e-mail). Jest to istotne, gdyż jedną kopię należy zachować dla siebie, a drugą przekazać kurierowi. Jest to potwierdzeniem nadania przesyłki.

  Serwis stworzony dla każdego

  Panel jest bardzo przejrzysty oraz prosty w obsłudze. Także, jeśli zamawiasz kuriera po raz pierwszy – nie powinieneś mieć obaw. Przekonasz się, że współpraca z serwisem GlobKurier.pl jest bardzo prosta, a przy okazji zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy. W każdym momencie i w każdym miejscu możesz śledzić przesyłkę online bezpośrednio poprzez stronę internetową GlobKurier.pl.

  Zamawianie kuriera jeszcze nie było nigdy tak proste! Wejdź na GlobKurier.pl i zamów kuriera pod wskazany adres!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane