• Menu

  Domy z prefabrykatów – poznaj ich główne zalety?

  Żeby pisać o zaletach, najpierw należy wspomnieć czym tak naprawdę są domy prefabrykowane. Budowa domu z prefabrykatów to dziś alternatywa dla budowy tradycyjnej, która to jest niezwykle czasochłonna i kosztowna. To alternatywa wysoce ekologiczna, ponieważ dzięki niej nie powstają odpady, a budynki powstają w energooszczędnych materiałów. Z Eko House domy z prefabrykatów budowane są niemalże w ekspresowym tempie, których surowce przeznaczone na budowę pochodzą z fabryk. Owe elementy składane są na miejscu przeznaczonym do jego budowy, co znacznie skraca czas konstrukcji nawet do kilku dni.

  Eko House

  Budowa tego typu domu zachęca między innymi niebywałą szybkością jej wykonania. Ale to nie wszystko… jakie są jej pozostałe atrybuty?

  W zgodzie z naturą

  Eko House dba o środowisko, dlatego domy prefabrykowane to wybór ekologiczny z myślą o naturze, ponieważ te nie determinują odpadów, a każdy element przeznaczony na budowę domu poddawany jest obowiązkowej kontroli technicznej. Proces budowy nie zanieczyszcza środowiska, a sama praca jest „czysta”, co pozwala zaoszczędzić czas i energię na żmudne sprzątanie.

  Dbałość o każdy szczegół od początku aż do końca

  Domy z prefabrykatów objęte są stuprocentową gwarancją co determinuje umowa. W razie niepożądanych nieprawidłowości budynek jest naprawiany na koszt firmy, z którą została owa umowa zawarta. Jednak do wszelkich usterek dochodzi stosunkowo rzadko gdyż cała ekipa budowlana Eko House to wysoce wyspecjalizowani pracownicy. Pozwala to zaoszczędzić zarówno czas jak i środki, które musiałyby zostać przeznaczone dla inspektora nadzoru.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Z racji, że budowa domów prefabrykowanych to złożenie niedużej ilości elementów, przeciwnie do budowy tradycyjnej, nie ma czasu na ryzyko spowodowane kradzieżą materiałów z miejsca budowy. Wiadomym jest, jak wiele elementów, narzędzi, materiałów potrzebnych jest do budowy tradycyjnej. Budowy domów z prefabrykatów dają pełne bezpieczeństwo i ochronę przed niechcianym złodziejstwem.

  Szybko, łatwo, sprawnie

  Atutem budowy z prefabrykatów jest możliwość uzyskania domu w pełni wykończonego i gotowego do wprowadzenia się. Eko House posiada gotowe projekty, co tylko usprawnia cały proces budowy. Taka możliwość zapewnia możliwość zamieszkania w wymarzonym domu zaledwie w ciągu kilku miesięcy od momentu rozpoczęcia planowania budowy.

  Eko House

  Bez ukrytych kosztów

  Decydując się na budowę domu z prefabrykatów z góry wiadomo z jakimi kosztami trzeba będzie się liczyć. Od początku wiadomo ile gotówki przygotować i że po drodze nie spotkamy się z niechcianymi wydatkami. Oszczędności sięgają nawet 30 % w porównaniu z tradycyjnymi materiałami.

  Decydując się na budowę domu z prefabrykatów zawsze należy pamiętać o spisaniu solidnej umowy. Taka umowa powinna zawierać wszelkie elementy, o które firma będzie musiała zadbać, począwszy od zakresu wykonywania prac, rodzaju materiałów, a skończywszy na terminie oddania budynku. W Eko House każda umowa spisywana jest rzetelnie, a zadowolenie klienta stawiane jest ponad wszystko. Ponadto pomagamy przy uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

  Zdjęcia z naszych realizacji dostępne są w social media:  https://www.facebook.com/Eko-House-2028142314070982  . Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym pod numerem telefonu 501 787 770.

  Jedna odpowiedź do “Domy z prefabrykatów – poznaj ich główne zalety?”

  1. h.r.t pisze:

   Jaka cena domu 40 m2

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane