• Menu

  Co oferuje wypożyczalnia aut luksusowych?

  Wynajem aut stał się w ostatnich kilku latach bardzo popularną usługą. Coraz więcej osób świadomie rezygnuje z posiadania własnych czterech kółek i okazjonalnie korzysta z wynajmu, zwłaszcza długoterminowego. Silna konkurencja na rynku najmu sprawia, że klienci mogą wybierać wśród wielu marek aut, a ceny wynajmu czynią usługę dostępną dla coraz szerszego grona klientów. Jednym z segmentów wypożyczalni samochodów są auta luksusowe i sportowe. Co w tym zakresie ma do zaoferowania wypożyczalnia aut luksusowych?

  • Auta luksusowe, czyli jakie?
  • Co oferuje wypożyczalnia aut sportowych?
  • Ile kosztuje wynajęcie sportowego auta?

  wypożyczalnia aut luksusowych

  Auta luksusowe, czyli jakie?

  Zarówno auta luksusowe, jak i sportowe od zawsze budzą duże emocje. Ich sylwetka, osiągi oraz ponadprzeciętna cena czynią je obiektem pożądania nie tylko wśród mężczyzn. Realia są jednak takie, iż nie każdego stać na zakup auta za kilkaset tysięcy złotych i więcej. Rozwiązaniem dla takich osób jest wypożyczalnia aut luksusowych, która ma w swojej ofercie auta klasy premium: Audi, BMW, Mercedes i Lexus. W zamian za określoną cenę możemy użytkować wybrane auto przez dzień, tydzień, miesiąc lub dłużej. Oferta wypożyczalni uwzględnia potrzeby niemal każdego klienta. Auta luksusowe doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach. Mogą nimi być np.

  1. Ślub – własny lub kogoś z najbliższej rodziny. Luksusowe auto zapewni komfort przejazdu państwa młodych i miłą pamiątkę na zdjęciach i filmach z uroczystości.
  2. Auto zastępcze na czas naprawy naszego samochodu. Jeśli na co dzień poruszamy się autem premium w przypadku jego awarii, wynajem podobnej klasy auta jest idealnych rozwiązaniem.
  3. Test auta premium z myślą o jego kupnie w przyszłości. Planując zakup samochodu bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest jego przetestowanie. Wynajem na kilka dni może dać nam wiele cennych informacji, pozwoli zapoznać się z jego specyfiką. Po takim teście z pewnością będzie nam łatwiej podjąć słuszną decyzję.

  Co oferuje wypożyczalnia aut sportowych?

  Wypożyczalnia aut sportowych to nisza wśród klasycznych wypożyczalni. Jeśli ktoś pragnie mocnych wrażeń za kierownicą samochodu powinien zainteresować się ofertą wynajmu sportowych samochodów. Przejażdżka autem klasy Ferrari to ciche marzenie zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Na szczęście dla miłośników naprawdę szybkich i drogich takie usługi dotarły również do Polski. Za odpowiednią cenę można poczuć się niczym bohater filmu przemierzający Miami swoim czerwonym Ferrari.

  Ile kosztuje wynajęcie sportowego auta?

  To jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród klientów. Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. Po pierwsze marki samochodu, po drugie okresu najmu (im jest on dłuższy, tym cena za dzień jest niższa) oraz od limitu kilometrów, które możemy w ramach wynajmu przejechać. Przykład: BMW serii 3 możemy wypożyczyć za 1000 zł dziennie, ale jeśli wynajmiemy go na 15 dni i więcej, cena za dzień wynajmu spada do 600 zł. Najdroższe auta klasy Ferrari to wydatek 3500 zł za dzień. Przy okresie wynajmu powyżej 15 dni cena maleje do 2000 zł za dobę.

  Jak widać nie są to niskie kwoty, ale należy brać pod uwagę, iż cena Ferrari w zależności o modelu wynosi od ok. 1,5 do nawet 2,5 mln złotych. Bez wątpienia dobrze prowadzona wypożyczalnia aut sportowych pomimo że jest biznesem niszowym nie powinna narzekać na brak klientów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane