logo
logo
logo
logo
chat bot AI

Chat bot AI – sztuczna inteligencja, która usprawni działanie Twojej firmy
Opublikowano: 28 października 2022

Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest przez coraz więcej znanych i uznanych przedsiębiorstw. Usprawnia ich pracę na wielu płaszczyznach, przynosząc znaczne oszczędności i pomnażając zyski. Nowoczesne boty oferują zaawansowane funkcje, które poprawiają wizerunek firmy i sposób jej postrzegania przez obecnych oraz potencjalnych klientów. Poprawiają komunikację z marką i procesy sprzedażowe, zadowalając w ten sposób obie strony transakcji.

Sztuczna inteligencja usprawnia obsługę klienta

Chat bot AI to najnowocześniejsza technologia, która została stworzona do prowadzenia czatu z klientami. Co w niej wyjątkowego? Otóż nie potrzebuje do tego żadnej pomocy ze strony sprzedawcy czy konsultanta. System sam jest w stanie zrozumieć wiadomość i udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi. Łatwo dostosować go do realiów każdej branży, więc bez wątpienia sprawi się także w Twojej firmie. 

Co więcej, sztuczna inteligencja dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu może przynieść Ci ogromne oszczędności, gdy porówna się ją do kosztów zatrudnienia kilku pracowników na jej miejsce. Boty znacząco obniżają czas oczekiwania klientów na infolinii, zwiększając w ten sposób przy okazji zadowolenie z obsługi. Jednocześnie sprawiają, że zmniejsza się też koszt rozwiązania pojedynczego problemu. 

Chat bot AI wspomaga sprzedaż

Chat boty AI od InteliWISE wykorzystasz na wiele sposobów. To narzędzia sprzedażowe, które mogą wspierać Twoje zespoły ds. sprzedaży i marketingu. Wszystko dzięki temu, że prowadzone przez nie interakcje są nagrywane i analizowane. Statystki konwersacji są raportowane, a zbierane dane nietrudno wykorzystać do usprawnienia komunikacji czy stworzenia lepszej strategii marketingowej. W ten sposób masz szansę znacząco zwiększyć swoje zyski, jednocześnie nie inwestując w to wielkich kwot. 

Jeśli chcesz, chat bot AI może Ci pomóc w sprzedaży i pomnażaniu przychodów z e-commerce również w inny sposób. Jest bardzo funkcjonalny i łatwo dostosować go do rozmaitych zadań. Dzięki temu może służyć do rekomendowania klientom kolejnych produktów oraz tzw. dosprzedaży. Ponadto boty sprawdzą się też przy rozwiązywaniu reklamacji, automatycznym umawianiu wizyt czy wspieraniu konsumentów podczas wypełniania formularzy.

Z pomocą tak nowoczesnych narzędzi sprzedażowych możesz przeorganizować swoje przedsiębiorstwo. Skieruj konsultantów do innych zadań, by jeszcze intensywniej działali na korzyść firmy. Boty od InteliWISE same zgłoszą się po ich wsparcie, gdy nie będą mogły uporać się z problemem. Pomogą działom marketingu i sprzedaży, a także dostarczą specjalistom dane niezbędne do efektywnego rozwijania oferty. W ten sposób aktywnie będą działań na korzyść całej marki. 

Jakie narzędzia sprzedażowe oferuje jeszcze InteliWISE?

InteliWISE ma do zaoferowania o wiele więcej produktów wspomagających sprzedaż i obsługę klienta niż tylko Chat bot AI takie jak Live Chat, Ai Voicebot czy Contact Center. To wdrożenia AI, dzięki którym uda Ci się prześcignąć konkurencję. Przy ich użyciu obniżysz koszt każdej rozmowy, jednocześnie realizując o wiele więcej połączeń w jednym momencie. Udzielisz pomocy swoim klientom w każdym miejscu, od telefonu, przez chat, aż po platformy komunikacyjne i media społecznościowe. W ten sposób wniesiesz obsługę na nowy poziom, jednocześnie pozytywnie wpływając na swój wizerunek. Krótszy czas oczekiwania to zadowolony odbiorca. Stąd natomiast już prosta droga do darmowej promocji marki i jej rozwoju. 

Platforma InteliWISE Conversational AI oferuje przedsiębiorcom szereg kluczowych funkcjonalności. Wraz z zespołem otrzymasz swobodny dostęp do botów, którymi możesz zarządzać zarówno pod względem wyglądu, jak i treści. Wszystko odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, generując jednocześnie maksymalne korzyści. Przekonaj się sam, jak z pomocą nowych technologii możesz zadbać zarówno o swój biznes, jak i najwyższy komfort swoich klientów.  

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Wyposażenie medyczne szpitali

Wyposażenie medyczne szpitali – jak wygląda p...

Każda placówka medyczna musi posiadać odpowiednie wyposażenie, aby świ...
Nagłośnienie muzyczne

Nagłośnienie muzyczne — klucz do perfekcyjneg...

Wyobraź sobie scenę pełną energii, tłum oczekujących fanów i w...
Ssang Yong Musso

Ssang Yong Musso Adventure – pick-up na każdą...

Mówiąc o samochodzie, który doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji,...
hard reset

Nie tylko jeden sposób na hard reset –...

Hard reset telefonu wykonuje się rzadko, ale to najprostsza, a jednocz...