logo
logo
logo
logo
Brother DCP-T426W

Brother DCP-T426W – małe urządzenie o potężnych możliwościach
Opublikowano: 6 grudnia 2022

Na początku sierpnia media branżowe obiegła informacja o tym, że marka Brother poszerza swoją ofertę o nowe urządzenie wielofunkcyjne – jest nim model DCP-T426W, który łączy w sobie funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, zamknięte w estetycznej, kompaktowej obudowie. Co warto wiedzieć o urządzeniu 3w1 Brother DCP-T426W i do kogo kierowany jest ten produkt?

Brother DCP-T426W – urządzenie 3w1 dla pragmatyków

Użytkownicy drukarek atramentowych od lat narzekają na konieczność kupowania stosunkowo drogich pojemników z tuszami, a zarzut ten podnoszony jest tak naprawdę niezależnie od producenta urządzeń. Brother wychodzi tym opiniom naprzeciw, oferując niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, którego koszty eksploatacyjne wpiszą się w potrzeby mniej zasobnych budżetów domowych, ale również firm, które nie drukują dokumentów hurtowo (przez co nie potrzebują drukarki laserowej), a cenią sobie tanie i niezawodne urządzenia, zawsze gotowe do pracy.

Taki jest właśnie sprzęt Brother DCP-T426W, który umożliwia druk w kolorze na kartkach o maksymalnym rozmiarze A4. Urządzenie spełnia oczekiwania wymagających użytkowników, którzy nie lubią nadmiaru kabli przy swoim stanowisku pracy. Brother DCP-T426W daje możliwość pracy bezprzewodowej, prócz standardowego interfejsu USB posiada oczywiście Wi-Fi, współpracuje ponadto z aplikacją Mopria, dzięki czemu dokumenty mogą być wygodnie drukowane już nie tylko z poziomu komputera, ale też telefonu lub tabletu (w których na pokładzie jest system Android) – i to bez dodatkowej konfiguracji.

Wysokiej jakości wydruki i optymalna prędkość

Szybkość wydruku w urządzeniu Brother DCP-T426W to do 16 obrazów na minutę w przypadku wydruków czarno-białych i do 9 obrazów na minutę dla wydruków kolorowych. Wydruki oferowane przez ten model charakteryzują się bardzo przyzwoitą rozdzielczością 1200 x 6000 dpi, co zdecydowanie zadowoli większość użytkowników. Urządzenie posiada wbudowany podajnik zaprojektowany na 150 arkuszy.

Dodatkowym atutem, który może przekonać niezdecydowanych, jest cicha praca urządzenia – hałas można zmniejszać poprzez obniżenie prędkości wydruku, co będzie przydatne podczas drukowania dokumentów w domu, zwłaszcza późnym wieczorem. Sprzęt zajmuje naprawdę niewiele miejsca – jego szerokość to 43,5 cm, wysokość 15,9 cm, zaś głębokość 35,9 cm – z powodzeniem można więc postawić ten model na domowym biurku.

Brother DCP-T426W – prosta eksploatacja i niskie koszty wydruku

Tym, co z całą pewnością wyróżnia urządzenie 3w1 Brother DCP-T426W, jest sposób uzupełniania tuszu. Osoby, które nie przepadają za wymienianiem pojemników z tuszem, a przede wszystkim nie lubią podsumowywać kosztów, jakie niesie za sobą procedura ich zakupu, będą zachwycone. Brother DCP-T426W oferuje wygodny system napełniania zbiornika atramentem bezpośrednio z butelki – i to bez brudzenia dłoni oraz robienia bałaganu wokół.

Brother DCP-T426W

Tę funkcję docenią zwłaszcza osoby, u których podczas wymiany tuszu w starszych urządzeniach ucierpiał już niejeden dywan. Tutaj cała procedura jest szybka, czysta i łatwa do opanowania nawet dla absolutnego laika. Z tego względu Brother DCP-T426W jest polecany jako pierwsze urządzenie drukujące dla seniora lub użytkownika, który nie jest za pan brat z technologią. Co bardzo istotne, cena atramentu do tego modelu jest naprawdę niezwykle konkurencyjna. Za butelkę oryginalnego kolorowego atramentu, przy pomocy której można zrealizować nawet 5000 wydruków, trzeba zapłacić ok. 35 zł.

To wszystko sprawia, że Brother DCP-T426W to idealny wybór dla użytkownika prywatnego ceniącego ekonomiczne rozwiązania lub komercyjnego, który potrzebuje niezawodnego urządzenia do obsługi wydruków w małej firmie.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Oprogramowanie CAD

Oprogramowanie CAD, które usprawni Twoją prac...

Komputeryzacja projektowania stała się już codziennością we ws...
e-commerce

Oxid eShop dla giganta z branży motoryzacyjne...

Wybór platformy e-commerce znacząco wpływa na potencjalny sukces sklep...
recykling tonerów

Recykling tonerów- ekologiczne rozwiązania zg...

Recykling tonerów to nie tylko ekologiczny obowiązek, ale także wyjątk...
Jak dobrać moc klimatyzatora

Jak dobrać moc klimatyzatora do wielkości pom...

Z roku na rok coraz bardziej odczuwamy zmiany klimatyczne, przez co sp...