• Menu

  ANKOL zbiera kolejne laury

  Firma ANKOL została doceniona za współpracę z zagranicznymi partnerami, co potwierdzają tytuły „Ambasador Polskiej Gospodarki 2015” i „Lider Polskiego Eksportu 2015”.

  23 września br. w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie odbył się uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu – Ambasador Polskiej Gospodarki 2015, organizowanego przez BCC, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki RP. Podczas uroczystości laureatom zostały wręczone nagrody przez wicepremiera, ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

  Firma ANKOL działająca w branży lotniczej, w zakresie obrotu specjalnego towarami i usługami o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego, została po raz drugi laureatem tego konkursu.

  W tegorocznej edycji firma otrzymała tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2015”, w kategorii partner firm zagranicznych. Tytuł jest uznaniem dla ANKOL za osiągnięte sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie Polski i polskiego przedsiębiorcy we współpracy z partnerami zagranicznymi oraz za wkład w rozwój gospodarczy kraju i budowę zaufania wobec Polski i Polaków.

  Firma od 25 lat prowadzi działalność na międzynarodowych rynkach specjalizując się w dostawach towarów, usług, materiałów eksploatacyjnych, rozwiązań technologicznych dla lotnictwa. Realizuje kontrakty dla jednostek resortowych oraz zakładów lotniczych – cywilnych i wojskowych wielu krajów. Jest wysoko oceniana i postrzegana przez kontrahentów oraz środowiska eksperckie w kraju i na świecie. Poprzez stosowanie wysokich standardów jakości oraz dobrych praktyk biznesowych we współpracy z zagranicznymi partnerami osiąga sukcesy handlowe, umacnia pozycję oraz wizerunek i zaufanie do polskiej przedsiębiorczości na globalnej arenie gospodarczej.

  Osiągnięcia handlowe wynikające ze współpracy zagranicznej są także cenione przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, które przyznało firmie ANKOL tytuł „Lider Polskiego Eksportu 2015”. Od kilku lat ANKOL jest laureatem konkursu SEP Wybitny Eksporter Roku za stale rosnące wskaźniki eksportowe i wkład w podnoszenie kondycji polskiej gospodarki.

  Wyróżnienia te są ważnym elementem w promocji marki ANKOL na rynkach działania oraz umacniania wizerunku godnego zaufania partnera w biznesie.

  www.ankol.com.pl

  2015-10-05

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane