• Menu

  Akcja rekrutacja. Skąd wziąć idealnego pracownika?

  Wszyscy przedsiębiorcy wiedzą, jak ciężkim zadaniem jest powiększenie zespołu o idealnego pracownika. Rekrutacja czasem trwa długie tygodnie, a i tak nie przynosi oczekiwanego efektu. Całe działy są zaangażowane w poszukiwania, a inne obowiązki zostają odłożone na bok. Taki proces sprawia, że upośledza się działanie firmy. Nie możemy pełną parą inwestować w rozwój, gdy część z naszych ludzi uczestniczy w procesie rekrutacji. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy więcej opcji i sposobów na to, by odnaleźć perfekcyjną osobę na dane stanowisko.

  MatchMaker

  Internet w służbie pracy

  Do rekrutacji najlepiej zaprzęgnąć Internet. Dzisiaj znajdziemy tutaj wszystko – od sklepów, przez dostawców usług, aż do profesjonalnej platformy rekrutacyjnej. Talentuno to miejsce, w którym skupiają się przedsiębiorcy oraz MatchMakerzy, czyli ludzie odpowiedzialni za dostarczanie firmom profili idealnych kandydatów do pracy. Praca MatchMakerów polega na dopasowywaniu sylwetek poszukiwaczy pracy do ofert zamieszczanych w serwisie przed pracodawców. W tysiącach ogłoszeń znajdują idealne pary, a każde zakończone sukcesem dobranie owocuje zarobkami. Za polecenie kandydata, który zostanie zatrudniony, dostajemy pieniądze. Czasem to nawet 2100 zł! Jak widać, przychody mogą być bardzo atrakcyjne.

  Talentuno – nowa rekrutacja

  Talentuno to platforma skupiająca przedsiębiorców, kandydatów i poszukiwaczy. Wszyscy oni tworzą złożony system powiązań, do którego jednak łatwo dołączyć. Będąc właścicielem firmy, można wygodnie i szybko dodać ofertę pracy w profilu swojej firmy i opublikować w serwisie. Zespół MatchMakerów pomaga znaleźć wymarzonych kandydatów na określone stanowiska. Zautomatyzowany system obniży koszty rekrutacji nawet o 60%! A to dlatego, że przedsiębiorca płaci tylko za najlepsze propozycje lub już za zatrudnienie pracownika. Dodatkowo mamy pewność, że osoby nam polecane są kompetentne i doświadczone. Zestaw testów pozwala sprawdzić umiejętności potencjalnych pracowników. Poznamy dzięki temu ich znajomość języków i zweryfikujemy doświadczenie zawodowe.

  Same plusy!

  Nowoczesna rekrutacja pozwala na sprawne, tanie i szybkie znajdowanie idealnych kandydatów do pracy. Dla przedsiębiorców jest to wyjście bardzo ekonomiczne – oszczędza czas, pieniądze i siły zespołu. Skorzystają na nim także osoby szukające zatrudnienia. Jest ogromna szansa, że wśród setek ofert pracy będzie ta idealna dla nich. Nie musimy już dzień po dniu rozsyłać aplikacji do kolejnych firm. W jednym miejscu skupiają się dziesiątki biznesów, w których mamy szansę na zatrudnienie.

  Ale Talentuno to również masa zalet dla osób, które chcą dorobić dodatkowe pieniądze. Bycie MatchMakerem to sposób na szybki zarobek. Wystarczy dobrze dopasować pracownika do ogłoszenia, by otrzymać nawet 2100 zł! Trzeba przyznać, że to naprawdę spory zastrzyk gotówki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane