• Menu

  DLACZEGO WARTO ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE OKOLICZNOŚCIOWE W RESTAURACJI?

  Przez lata przyjęcia okolicznościowe organizowano w domach. Chrzciny, komunie, a nawet wesela wiązały się z wielogodzinnymi przygotowaniami całej rodziny i długimi godzinami spędzonymi w kuchni. Posiłki często podawały panie należące do rodziny lub wynajęte sąsiadki. Dziś niewiele osób decyduje się na organizację przyjęć w domu. Znacznie częściej organizuje się je w restauracji. Poznaj plusy takiego rozwiązania.

  Przyjęcia okolicznościowe organizowane w restauracjach i wielu innych lokalach są coraz popularniejsze. Coraz więcej osób decyduje się na nie, nawet gdy chce urządzić urodziny dla kilkunastu osób. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

  Możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne

  Chrzciny, komunia, a nawet niewielkie przyjęcie weselne to wyjątkowe przeżycie dla rodziny. Jest to czas, który powinno się poświecić na to, co naprawdę jest ważne, zamiast skupiać się na organizacji przyjęcia, gotowaniu i sprzątaniu. Restauracje takie jak http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/ przygotują wszystkie posiłki, stoły oraz zapewnią obsługę kelnerską, dzięki czemu wszyscy członkowie rodziny będą mogli naprawdę świętować.

  Zapomnisz o stresie

  W większości przypadków organizacja przyjęcia okolicznościowego spada na kobiety. Dawniej panie zajmowały się głównie domem, obecnie sytuacja się zmieniła. Większość pań pracuje i ma niewiele czasu na jakiekolwiek dłuższe przygotowania domu na przyjęcie. Konieczność zorganizowania chrzcin lub komunii w domu powoduje u nich duży stres, dlatego lepszym rozwiązaniem jest restauracja. W lokalu wystarczy wybrać menu i termin, a następnie w ustalonym dniu cieszyć się z możliwości świętowania ważnych wydarzeń ze spokojną głową. Dla wielu kobiet jest to ogromna ulga, zwłaszcza, że często boją się oceny bliskich, którzy mogliby nie docenić ich starań podczas przygotowywania przyjęcia okolicznościowego w domu.

  Zaoszczędzisz pieniądze

  Może się wydawać, że zorganizowanie przyjęcia komunijnego lub chrzcin we własnym domu jest tańsze, lecz często okazuje się, że jest odwrotnie. Zakup wszystkich niezbędnych składników do dań, napojów i ewentualnego alkoholu to wydatek nawet kilku tysięcy złotych. Ponadto do tego należy doliczyć koszty związane z gotowaniem i koniecznością dokupienia elementów zastawy stołowej. W restauracji za organizację przyjęcia od A do Z zapłaci się nieco mniej, a przy okazji zaoszczędzi się sporo czasu i niepotrzebnych nerwów.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane