• Menu

  Gdzie zostawić auto przed wylotem na wakacje

  Gdzie zostawić autoWielkimi krokami zbliża się do nas sezon wakacyjny. Wiele osób już dzisiaj planuje gdzie w tym roku spędzi letni urlop. Pomysłów jest mnóstwo: od wakacji spędzanych na terenie naszego kraju, poprzez wyjazd do państw sąsiednich, na wylocie do egzotycznych miejsc kończąc.

  Ci, którzy decydują się na wyjazd zagraniczny muszą na ogół dotrzeć na wskazane przez organizatora wyjazdu lotnisko. Pojawia się wówczas pytanie co zrobić z samochodem, którym postanowiliśmy na wspomniane lotnisko dojechać. Dzisiaj naprawdę nie jest to problem.

  Wiele osób powie, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia znajomych czy przyjaciół, którzy zawiozą nas na lotnisko, zabiorą samochód, a po naszym powrocie z wakacji po prostu nas odbiorą. Okazuje się jednak, że dzisiaj nie trzeba fatygować innych, aby auto było naprawdę bezpieczne. Można postawić na strzeżony parking znajdujący się w pobliżu lotniska.

  Gdzie zostawić auto?

  W większości miast, w których znajdują się lotniska powstały parkingi oferujące swoje usługi nie tylko tym, którzy muszą zostawić samochód na kilka czy kilkanaście minut. Ich właściciele proponują również pozostawienie auta na dłuższy czas – nawet tak długo, ile trwa przeciętny urlop.

  Parkingi, na których można zostawić auto na czas letniego wypoczynku to miejsca stojące na najwyższym poziomie. Cały teren parkingu jest utwardzony, co sprawia, że samo wjechanie na parking i wyjechanie z niego jest naprawdę komfortowe. Nie trzeba obawiać się, że auto ugrzęźnie po silnych opadach deszczu. Do tego nie trzeba obawiać się zabrudzenia samochodu, gdyż parkingi te są w większości zadaszone.

  Takie parkingi są również objęte dwudziestoczterogodzinną ochroną. Turyści, którzy decydują się zostawić na nich swoje samochody mogą więc wyjeżdżać na wakacje bez obaw o to, że z pojazdem stanie się coś złego. W wielu wypadkach nad pozostawionymi na parkingu samochodami czuwa nie tylko pracownik. Parkingi są najczęściej monitorowane, co zwiększa ich bezpieczeństwo. Często ich właściciele współpracują również z agencjami ochrony. Wówczas wystarczy włączyć alarm, aby błyskawicznie pojawiła się pomoc. Do tego dochodzi ogrodzenie i oświetlenie.

  Jeżeli parking oddalony jest znacznie od terminala, właściciele takich parkingów proponują swoim klientom transport busem na lotnisko oraz na parking już po powrocie z wakacji. Wszystko zorganizowane jest tak, aby transfer odbywał się naprawdę bardzo szybko i nie zajmował niepotrzebnie czasu. Nie trzeba więc obawiać się, że na skutek dojazdu z parkingu nie zdążymy na samolot.

  Na wielu parkinach tego rodzaju klienci mogą liczyć na urządzenia rozruchowe oraz kompresory, które nierzadko po długim postoju mogą być potrzebne. Dzięki nim można bez trudu odjechać z parkingu nawet wówczas, gdy akumulator chwilowo odmówi nam posłuszeństwa.

  Dzisiaj wyjazd na wakacje nie musi wiązać się z zastanawianiem się nad tym, co zrobić z samochodem. Wystarczy skorzystać z usług całodobowego parkingu zlokalizowanego w pobliżu lotniska. To rozwiązanie zapewniające spokój, wygodę i bezpieczeństwo. Samochód jest pod najlepszą ochroną, a jego właściciel może bez przeszkód wypoczywać w dowolnym miejscu świata.

  Źródło: parkujgo.pl

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane