• Menu

  Chcesz zainwestować w Polsce? Te targi są dla ciebie!

  Investate Poland

  Targi Terenów Inwestycyjnych „Investate Poland” to pierwsza tego typu impreza w Europie Środkowej, na której spotkają się ci, którzy dysponują terenami inwestycyjnymi oraz ci, którzy chcą zainwestować

  Przez ostatnich 25 lat Polska dokonała ogromnego skoku gospodarczego. Ma nowoczesną infrastrukturę, w tym coraz więcej dobrych dróg. Ma świetnie wykształconą i doświadczoną kadrę. Ma naukowców, których badania mogą przyczynić się do rozwoju wielu dziedzin gospodarki. Ma wreszcie te reny inwestycyjne, które czekają na przedsiębiorców.

  Dlatego właśnie warto w Polsce zainwestować, właśnie tutaj prowadzić działalność gospodarczą. Jak jednak znaleźć odpowiedni dla siebie teren? Czy trzeba przemierzyć kraj wszerz i wzdłuż w jego poszukiwaniu? To nie jest potrzebne, warto natomiast wybrać się na Targi Terenów Inwestycyjnych „Investate Poland”, które odbędą się od 21 do 23 kwietnia 2017roku w Nadarzynie k. Warszawy.

  W odległości 10 minut od lotniska Chopina i 15 minut od centrum Warszawy jest nowoczesne Międzynarodowe Centrum Targowo-Konferencyjne „Ptak Warsaw Expo” mające 120 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, z 15 tysiącami miejsc parkingowych. To właśnie tu spotkają się już wkrótce na targach terenów inwestycyjnych dysponenci terenów z całej Polski z potencjalnymi inwestorami. Wielkim atutem targów „Investate Poland” będą konferencje i seminaria poświęcone działalności gospodarczej w Polsce, temu, jak w naszym kraju inwestować, jak stawiać tu pierwsze biznesowe kroki. Część spotkań poświęcona będzie polskiemu prawu i partnerstwu publiczno-prywatnemu, stwarzającemu możliwość współinwestowania przez podmioty prywatne i należące do sektora publicznego.

  – To pierwsze takie targi w Europie Środkowej – mówi Roman Pikuła, prezes Targów Pomorskich Sp. z o. o., będących organizatorem targów „Investate Poland”. – Naszą ambicją jest, by stały się trzecią największą tego typu imprezą w Europie w ciągu najbliższych pięciu lat. Nie mamy żadnych wątpliwości, że będzie to dla inwestorów doskonałe miejsce dla poznania możliwości inwestycyjnych istniejących w naszym kraju, bo na targach będą przedstawiciele parków technologiczno-przemysłowych, specjalnych stref ekonomicznych, agencji rozwoju regionalnego, miast, gmin i powiatów oraz innych właścicieli gruntów inwestycyjnych, a także banków i instytucji finansowych. Liczymy na to, funkcjonowanie naszej imprezy przełoży się z czasem na liczbę inwestycji biznesowych realizowanych w Polsce. Już dziś zapraszamy wszystkich potencjalnych inwestorów, bo w Polsce po prostu warto rozpocząć działalność. Nie tylko z uwagi na infrastrukturę czy kadrę, ale i dlatego, że partnerzy biznesowi i kontrahenci potencjalnych inwestorów już tu są.

  www.investate-poland.eu

  Targi Terenów Inwestycyjnych „Investate Poland” odbędą się w dniach od 21 do 23 kwietnia 2017 r. w Nadarzynie k. Warszawy w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym „Ptak Warsaw Expo”.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane