logo
logo
logo
logo

Jak wybrać dobrą szkołę jazdy w Krakowie?
Opublikowano: 8 lutego 2018

szkoła jazdy w KrakowieDecydując się na kurs prawa jazdy należy wcześniej sprawdzić jakie kryteria powinna dobra szkoła spełniać. Ośrodków szkolenia kierowców w Krakowie jest sporo, bo ponad 150 różnych szkół. Która szkoła jazdy w Krakowie jest najlepsza?

Zapewne jest ich kilka, ale poznasz je po tym że oferują o wiele więcej niż te przeciętne. Dobry ośrodek szkolący na kategorię B prawa jazdy nie będzie ani za duży, ani też za mały. To oznacza że ma więcej niż jeden samochód i zatrudnia więcej niż jednego instruktora. Jednak żeby nie okazało się że to masówka, musisz zwrócić uwagę na cenę, która też nie powinna być najniższa. Wszelkie promocje kursów na portalach zniżkowych tylko źle będą świadczyć o jakości oferowanych usług.

Dobra szkoła nie robi promocji obniżając ceny, bo jeśli jest tanio to z pewnością nie jest dobrze. Oczywiście jeśli promocje dotyczą tylko wybranych usług to jeszcze nie ma powodów do paniki i odrzucania oferty.

Na co warto zwrócić uwagę szukając szkoły jazdy w Krakowie?
– czy szkoła istnieje minimum 5 lat na rynku usług?
– jakie ma opinie i czy Ktoś może ją polecić?
– czy organizuje zajęcia teoretyczne i ćwiczenia z ratownictwa drogowego?
– czy instruktorzy zatrudnieni w ośrodku mają co najmniej 3 letnie doświadczenie?
– czy samochody szkoleniowe mają mniej niż 5 lat i czy są w dobrym stanie?
– czy szkoła posiada biuro w Krakowie? (niestety wiele ich nie ma, są tylko fikcyjne)

Pamiętać należy że dobra szkoła nie będzie tania, bo instruktor za darmo nie będzie pracował. Tam gdzie jest bardzo niska cena to należy wręcz nabrać podejrzeń co do jakości usługi. Nadal wielu instruktorów i właścicieli szkół stosuje np. skracanie jazd lub nie realizuje części teoretycznej, a kursant musi potem dokupować wiele dodatkowych lekcji na skutek wcześniejszych braków.

Auto Akademia to jedna z najlepszych szkół nauki jazdy w Krakowie, gdyż wyróżnia się nowym sprzętem, nowoczesnymi technologiami telemetrycznymi, dobrze wykształconymi instruktorami z wieloletnim doświadczeniem i szeregiem certyfikatów z techniki jazdy, metodyki szkolenia oraz psychologii.

Wizytówką szkoły są właśnie instruktorzy, gdyż bardzo ważne jest to kto będzie uczył pierwszych kroków za kierownicą. Cierpliwość i wyrozumiałość to podstawa w nauczaniu tak ważnych umiejętności jaki kierowanie samochodem. Zdawalność mówi sama za siebie, większość absolwentów akademii zdaje za pierwszym podejściem egzamin państwowy.

Więcej o kursach prawa jazdy znajdziesz na https://autoakademia.pl/

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: Jeden komentarz
  • oxy pisze:

    Oby więcej takich artykułów jak ten, bo jak czytam o tym co się wyprawia w tych małych i niesprawdzonych szkołach jazdy z tanimi kursami, to się łapię za głowę. A co do Auto Akademii to faktycznie niezłe sprawia wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

wodór

Czy wodór jest rozwiązaniem wszystkich proble...

Wielu specjalistów z zakresu energetyki uznaje wodór za paliwo przyszł...
Naprawa szyby samochodowej

Naprawa szyby samochodowej – Wrocław i okolic...

Naprawa szyby wbrew pozorom jest niezwykle skomplikowana i niemożliwa...
Sprawdzanie historii pojazdu

Sprawdzanie historii pojazdu...

Zakup urządzeń i maszyn z drugiej ręki często wiąże się z szeregiem ni...
uszczelka

Gdzie najlepiej kupować uszczelki?...

Podczas realizacji jakiegoś zlecenia lub napraw motoryzacyjnych to ocz...