• Menu

  Sportowa opaska dla aktywnych – sprawdź, dlaczego warto ją kupić

  Uprawiasz sport i chciałbyś monitorować szczegółowo postępy oraz efekty swojej aktywności? A może potrzebujesz dobrego motywatora, dzięki któremu zaczniesz czynnie uprawiać sport? Bez względu na powód, wypróbuj Garmin Vivosmart 4 – nowoczesną opaskę na nadgarstek, która działa jak osobisty trener. Jakie są jej funkcje i zalety? Dlaczego warto ją wypróbować? Dowiedz się z naszego artykułu.

  Vivosmart

  Czym jest Vivosmart 4?

  Jak już wspomniano wcześniej, Garmin Vivosmart 4 jest niewielką, lekką i poręczną opaską, której zadaniem jest szczegółowe mierzenie różnych aktywnością ruchowych noszącej ją osoby. Ponadto sprawdzi się również jako funkcjonalny zegarek lub po prostu stylowy, designerski gadżet na rękę. Opaski są dostępne w wielu różnych kolorach oraz rozmiarach, co pozwala na ich wygodne dopasowanie zarówno do męskiej, jak też kobiecej ręki. Warto również wspomnieć o wysokiej jakości urządzenia. Do produkcji sprzętu zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysokiej jakości materiały, co zapewnia solidność, trwałość oraz długą żywotność wyrobu. Opaska jest wodoodporna, wytrzymała na wstrząsy oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiada ekran dotykowy, pozwalający na wygodną i szybką obsługę wielu opcji. A co dokładnie oferuje Vivosmart 4?

  Funkcjonalności opaski Garmin Vivosmart 4

  Opaska na nadgarstek Garmin Vivosmart może z powodzeniem służyć jako stoper, budzik i zegarek. Urządzenie pokazuje aktualny czas oraz datę. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfony Garmin Connect Mobile, możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności sprzętu. Po podłączeniu do aplikacji, opaska może powiadamiać właściciela alarmem wibracyjnym o przychodzącej rozmowie, a także pokazać na wyświetlaczu SMS-y. Do najistotniejszych funkcjonalności sprzętu należy z całą pewnością profesjonalny monitor aktywności. Co pokazuje? Przede wszystkim funkcja ta z łatwością dokładnie policzy przebyte kroki i piętra, zmierzy pokonany dystans, obliczy ilość spalonych kalorii, a także zmierzy puls noszącego. Ponadto nowatorska opcja Body Battery skutecznie zmierzy poziom energii, co pozwoli na takie zaplanowanie dnia, aby móc w nim wybrać najlepszy czas na odpoczynek oraz aktywności. Pewną nowością w tym modelu jest również funkcja monitorowania oraz analizy snu. Urządzenie dokładnie monitoruje długość oraz diagnozuje jakość snu. Sprawdza fazy snu, poziom natlenienia krwi w poszczególnych fazach, a następnie weryfikuje zdobyte dane, dzięki czemu możliwe jest poprawienie jakości snu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane