• Menu

  Usługi kurierskie dla firm – jak znaleźć najlepszą ofertę?

  Z przesyłek kurierskich korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy. W wielu branżach tego typu usługi stanowią ważny element działalności gospodarczej. Prawdopodobnie największym beneficjentem są natomiast przedsiębiorstwa, oferujące sprzedaż wysyłkową. Jak znaleźć najlepszą opcję? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule, analizując ofertę Inpost śledzenie przesyłek.

  Usługi kurierskie

  Co oferują firmy kurierskie?

  Poszczególne firmy oferują różnorodne usługi kurierskie. Zapewniają transport drogowy, morski i lotniczy. Za ich pośrednictwem możliwe jest wysłanie listów, przesyłek kurierskich, paczek, palet, półpalet, a także przesyłek drobnicowych. Niezależnie zatem od tego, czy przedsiębiorca wysyła szafy, telefony komórkowe, okulary, napoje czy inne produkty, można znaleźć zaufanego i solidnego kontrahenta. Aby uzyskać najtańszą ofertę na rynku, warto trochę poszperać w Internecie. Ciekawe propozycje mają w szczególności pośrednicy usług kurierskich, w tym chociażby Globkurier.pl. Ta firma proponuje przesyłki DPD, UPS, Fedex, Inpost śledzenie przesyłek, a także usługi wielu innych przewoźników.

  Jak wysłać setki przesyłek w jednym miesiącu?

  Zamówienie nawet dużej liczby przesyłek nie stanowi problemu w serwisie Globkurier.pl Wszystko dzieje się szybko, przy pomocy kilku kliknięć. Nie ma konieczności czytania i podpisywania umowy, bo zamówienie bazuje na formularzu i regulaminie serwisu. Klienci nie muszą też deklarować wartości i zawartości przesyłek. Do tego Globkurier.pl oferuje ceny niższe niż bezpośrednio u kuriera. Obniżka może sięgnąć nawet progu 70 procent. Przy okazji Globkurier.pl pośredniczy nie tylko w przesyłkach lokalnych, oferowanych przez firmę Paczka w ruch albo Inpost śledzenie przesyłek. Możliwe jest wysłanie paczki do 192 krajów. Swoje konto można też zintegrować z Allegro, eBay’em, PrestaShop, Magento, RedCart i innymi serwisami zakupowymi.

  Co można zyskać dzięki solidnej firmie kurierskiej?

  Największymi zaletami współpracy z solidnym pośrednikiem firm kurierskich jest możliwość uzyskania jednej faktury zbiorczej za wszystkie, realizowane wysyłki. Dodatkowo można skorzystać z wygodnej opcji prepaid. Nadto Globkurier.pl oferuje zbiorcze generowanie listów przewozowych. No i nie można zapominać o automatycznej weryfikacji stref doręczeń odległych. Globkurier.pl to również szansa na skrócenie czasu składania zamówień o 80 procent oraz optymalizację kosztów dystrybucji. Łatwo i bezproblemowo – tak można zatem skorzystać z usług kurierów.

  Jedna odpowiedź do “Usługi kurierskie dla firm – jak znaleźć najlepszą ofertę?”

  1. Karol Kurczaba pisze:

   Polecam firmę Riders z warszawy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane