• Menu

  Urządzenia do peelingu w gabinecie kosmetycznym

  Każdy profesjonalny salon kosmetyczny oferuje swoim Klientom wiele zabiegów peelingu. Jak się okazuje, nowoczesne metody złuszczania naskórka mogą przynieść wiele korzyści. Działają także odmładzająco na skórę. Podstawą uzyskania wysokiej efektywności zabiegów jest inwestycja w wysokiej klasy sprzęt. Omówimy dzisiaj rodzaje peelingu oraz urządzenia używane w salonach kosmetycznych.

  Urządzenia do peelingu

  Na czym polega eksfoliacja chemiczna falami radiowymi?

  Do wykonywania eksfoliacji chemicznej przy pomocy fal radiowych służy urządzenie o nazwie BioElectroPeeling. Zabieg ma formę nieinwazyjnej mikroabrazji. Można ją porównać do peelingu chemicznego. W pierwszym etapie usuwane są martwe komórki naskórka, następnie skeratynizowane komórki z warstwy rogowej naskórka. To znacznie przyspiesza naturalne procesy prowadzące do odnowy skóry. Po skończeniu zabiegu proces peelingujący jest aktywny przez kilka kolejnych dni. BioElectroPeeling działa dezynfekująco oraz chroni przed bakteriami i patogenami zewnętrznymi. Ten typ zabiegu jest szczególnie polecany w przypadku każdego rodzaju cery, w tym dojrzałej i  trądzikowej. Ten rodzaj peelingu daje długofalowy efekt, wykazując działanie liftingujące, odmładzające i regeneracyjne.

  Czym jest hydradermabrazja aktywną wodą wodorową?

  Zabieg hydradermabrazji pozwala usunąć martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo powoduje nawilżenie skóry, zwalcza oznaki starzenia oraz wykazuje działanie antyoksydacyjne. Aparat wykorzystywany do zabiegu pozwala na wykonanie dwóch rodzajów peelingu. Chodzi o hydradermabrazję oraz peeling strumieniem aktywnej wody wodorowej. Podczas obu zabiegów używana jest woda wodorowa ze specjalnego generatora znajdującego się w urządzeniu. Woda wodorowa pełni rolę przeciwutleniacza, a do tego zwalcza wolne rodniki i likwiduje stres oksydacyjny. Efektem zabiegu jest oczyszczenie skóry i pobudzenie jej do odnowy.

  Co to jest peeling kawitacyjny?

  Ten rodzaj jest chyba najbardziej popularną formę peelingu. Zapewne wynika to także z konkurencyjnej ceny. Aparat do peelingu kawitacyjnego oczyszcza skórę, a jednocześnie wykonuje masaż wibracyjny. Urządzenie wykorzystuje energię ultradźwiękową. Peeling kawitacyjny stymuluje krążenie krwi i limfy. Dodatkowo stosując sonorofezę, polepsza się wchłanianie aktywnych substancji  do tkanek. Ponadto zabieg zwiększa przepuszczalność błony komórkowej. Ma to pozytywny wpływ na transport produktów przemiany materii z komórek do naczyń krwionośnych i limfatycznych.

  Na czym polega mikrodermabrazja diamentowa?

  Mikrodermabrazja to zabieg mechaniczny. Podczas jego wykonywania wykorzystuje się podciśnienie oraz głowice pokryte diamentem. Zabieg peelingu polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka. Specjalista dostosowuje intensywność zabiegu do rodzaju skóry oraz obszaru, na jakim jest wykonywany. Urządzenie z diamentową głowicą posiada system regulacji, który umożliwia ustawienie poziomu mocy. Specjalista dobiera też odpowiednią końcówkę, która jest dostosowana do stopnia intensywności zabiegu.

  Sprzęt do peelingu stanowi ważny element wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Odwiedzając stronę: https://abacosun.pl/, możecie przejrzeć szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń dla gabinetów oraz salonów kosmetycznych.

  Jedna odpowiedź do “Urządzenia do peelingu w gabinecie kosmetycznym”

  1. Marcela W. pisze:

   Zabieg hydradermabrazji pozwala usunąć martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane