logo
logo
logo
logo
Unit4 Teta

Unit4 Teta – kompleksowe narzędzie dla branż produkcyjnych
Opublikowano: 30 września 2022

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wdrożenie funkcjonalnych aplikacji ERP, wspierających procesy wewnętrzne w obrębie działów firmy. Szukasz zaawansowanego systemu, który pomoże Ci w obsłudze dokumentacji produkcyjnej Twojego biznesu? Poznaj kluczowe moduły narzędzia Unit4 Teta.

W jaki sposób zarządzać zespołem z Unit4 Teta? Obsługa kadrowo-płacowa

Narzędzie wiodącego producenta Unit4 pozwala na kompleksowe zarządzanie procesami kadrowymi zespołu. Dzięki zaawansowanym modułom oprogramowania w szybki i wygodny sposób zaplanujesz m.in. grafiki pracy osób zatrudnionych.

Unit4 Teta umożliwia menadżerom organizację okresu urlopowego za pomocą kilku kliknięć. Pracownicy przesyłają przełożonym wnioski z prośbą o dzień wolny drogą elektroniczną. System weryfikuje przesłaną dokumentację, pomagając w określeniu takiego podziału pracy, aby uniknąć ewentualnej dezorganizacji w obrębie każdego z sektorów firmy.

Dzięki narzędziu Unit4 Teta pracownicy działu kadrowego mogą przyśpieszyć proces wyliczania nadgodzin zespołu. Z pomocą platformy można zarządzać liczbą godzin zleconych, rozliczonych, a także tych, pozostałych do rekompensaty. Zatrudniony może kontrolować przepracowane godziny nadliczbowe i wnioskować o odpowiednią rekompensatę. Cały proces przebiega drogą online.

Oprogramowanie Teta pozwala monitorować finanse firmy

System Unit4 Teta zapewni nieocenione wsparcie pracownikom działu finansowego firmy. Platforma pomaga w obsłudze szeregu procesów, związanych m.in. z zarządzaniem księgami rachunkowymi, płatnościami bankowymi, ewidencją zarządczą oraz obiegiem dokumentów.

Warto również dodać, że Unit4 Teta udostępnia intuicyjne wizualizacje danych, co pozwoli Twoim pracownikom na sprawniejszą organizację działań związanych z procesem budżetowania i prognozowania.

Unit4 Teta wspiera procesy zarządzania produkcją przedsiębiorstw

Moduły oprogramowania Teta umożliwiają wgląd do kompletnej dokumentacji produkcyjnej firmy. Producent udostępnia funkcje, które pomogą w szczegółowej rejestracji wykonanej pracy zespołu. Co więcej, dzięki Unit4 Teta będziesz mógł w łatwy sposób kontrolować prace serwisowe. Dostawca oferuje moduł, który pomoże m.in. w monitorowaniu liczników oraz zgłoszeń awarii. Warto również dodać, że firmy zyskają dokładnie modelowane ograniczenia dotyczące procesów produkcyjnych.

Czy narzędzie Unit4 Teta poddawane jest aktualizacjom?

Producent oferuje użytkownikom narzędzie w różnych wariantach dostępu. Duża część przedsiębiorców decyduje się na oprogramowanie od Unit4 Teta w modelu Software as a Service. Dzięki platformie utrzymywanej i administrowanej na serwerach producenta, klient zyskuje pewność, że aplikacja poddawana będzie cyklicznym aktualizacjom. Co ważne, dostawca gwarantuje, że oprogramowanie jest w pełni zgodne z panującymi regulacjami prawnymi.

Szukasz kompleksowego narzędzia ERP? Poznaj ofertę od Unit4

Zaawansowana platforma ERP to niezwykle pomocne rozwiązanie dla średnich i dużych firm produkcyjnych. Oprogramowanie skutecznie zautomatyzuje procesy wewnętrzne przedsiębiorstwa, optymalizując tym samym czas pracy całego zespołu. Zastanawiasz się nad wdrożeniem programu ERP w swojej branży? Odwiedź stronę producenta i poznaj pełne funkcjonalności systemu Unit4 Teta.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Polcom

Zarządzanie Infrastrukturą IT przez Polcom: G...

W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, zarządzanie infrastruk...
Dobór przewodu do mocy

Dobór przewodu do mocy...

Przewody elektryczne są kluczowym elementem każdej instalacji energoel...
Pozyskanie kapitału do startupu

Pozyskanie kapitału do startupu. Jak się przy...

Pozyskanie kapitału to proces, do którego należy się dobrze przygotowa...
kontenery warsztatowe

Polkont DUO – wykorzystanie potencjału konten...

Elastyczność i efektywność – to elementy kluczowe dla sukcesu każdej f...