• Menu

  TurboKARTA od Santander Consumer Banku pomocna w nieprzewidzianych sytuacjach

  Nieplanowany wydatek? Promocja, której nie możesz przegapić? Kosztowna awaria w trasie? Szybki dostęp do dodatkowej gotówki z pewnością Ci się przyda. Co decyduje o tym, że TurboKARTA to najlepsza propozycja dla tych, którzy chcą zawsze być gotowi na nieprzewidziane? Przyglądamy się z bliska jednemu z flagowych produktów Santander Consumer Banku.

  Korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach

  Choć karty kredytowe nie są jeszcze tak popularne, jak w krajach Europy Zachodniej lub w Stanach Zjednoczonych, coraz więcej Polaków dostrzega zalety tego rozwiązania. Santander Consumer Bank (należący do Grupy Santander obecnej w ponad 40 krajach) oferuje swoim klientom korzystną kartę kredytową.

  Stały dostęp do dodatkowej gotówki to nie koniec korzyści. Bank nagradza osoby, które aktywnie korzystają z karty: płacąc za zakupy w sklepach stacjonarnych, w internecie lub wypłacając pieniądze z bankomatu. Robiąc zakupy opłacane TurboKARTĄ, możesz zyskać aż 3% zwrotu z transakcji na stacjach paliw oraz 1% w pozostałych punktach sprzedaży, m.in. sklepach, e-sklepach czy za realizację rezerwacji w hotelu czy nawet wizyty u fryzjera. Dzięki temu możesz zyskać nawet do 30 zł każdego miesiąca, czyli nawet 360 złotych rocznie.

  Rób zakupy z kartą i nie płać odsetek – wystarczy, że spłacisz swoje zadłużenie w okresie ustalonym w umowie (nawet do 54 dni). Większe wydatki spłacisz w wygodnych ratach.

  Dodatkowo, decydując się na tę kartę zyskujesz też możliwość korzystania z ofert promocyjnych Visa Oferty. Z pewnością, ta opcja uczyni robienie zakupów jeszcze bardziej przyjemnymi. Z TurboKARTĄ możesz czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Za sprawą bezpłatnego pakietu car assistance uzyskasz błyskawiczną pomoc w razie awarii na trasie lub kradzieży auta.

  Jak otrzymać Visa TurboKARTĘ w Santander Consumer Banku?

  Kartę możesz otrzymać m.in. wypełniając formularz dostępny na stronie. Co zyskujesz? Stały dostęp do dodatkowej pieniędzy, po potwierdzeniu zdolności kredytowej oraz wygodne i bezpieczne zakupy. Wszelkie pytania związane z obsługą swojej karty możesz kierować do konsultantów dostępnych na infolinii banku lub wysyłając zapytanie prze formularz kontaktowy dostępny online.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane