• Menu

  Szybki Internet w iPhone 8

  Smartfon to dziś nie tylko komórka, ale podręczny komputer ze stałym dostępem do sieci. Wysokiej jakości telefon pozwala na odkrycie zupełnie nowych możliwości oraz zwiększa wygodę codziennego funkcjonowania. Znakomitym urządzeniem do obsługi Internetu jest nowy iPhone 8.

  Internet zmienia świat

  Historia powstania sieci jest dosyć krótka, szczególnie biorąc pod uwagę jej faktyczny wpływ na dzisiejszą rzeczywistość. Pierwsze próby stworzenia czegoś na kształt obecnego Internetu miały miejsce około pół wieku temu. I choć w skali rozwoju całej cywilizacji, choćby tej nowożytnej, to zaledwie drobny ułamek, w tym czasie dokonała się swoista rewolucja w zakresie elektroniki i przekazu informacji. A jednym z najlepszych, największych (lecz nie dosłownie) i najpowszechniejszych tego dowodów jest urządzenie, które z pewnością masz gdzieś w pobliżu, a może nawet trzymasz je teraz w ręku – czyli smartfon.

  Telefon komórkowy to dziś najbardziej osobisty i zarazem najbardziej funkcjonalny przedmiot, jaki posiada każdy z nas. Na sklepowych półkach wybór smartfonów jest przeogromny, czasem nawet można się w tym pogubić. A wszystkim przecież zależy, aby w dowolnym momencie mieć pełen dostęp do Internetu – to podstawa funkcjonalności komórek. Wszystkim miłośnikom korzystania z sieci z pewnością do gustu przypadnie iPhone 8. Telefony od Apple od lat cieszą się doskonałą renomą wśród użytkowników oraz ekspertów, a ten model już od dnia premiery okazał się prawdziwym hitem.

  LTE w iPhone 8

  Long Term Evolution to obecnie najlepszy i najszybszy standard bezprzewodowej transmisji danych GSM. Jest on bezpośrednim następcą wykorzystywanych uprzednio technologii trzeciej generacji. Obecnie spotykany jest w większości modeli telefonów na rynku, a prędkość przesyłu danych przez LTE dochodzi nawet do 150 Mb/s w warunkach testowych. Nie znaczy to jednak, że taką wartość faktycznie możesz uzyskać.

  Należy tu bowiem pamiętać o dwóch czynnikach. Po pierwsze taka szybkość możliwa jest w specjalnie przygotowanych, „sterylnych” warunkach laboratoryjnych. Przy praktycznym użytkowaniu znacznie łatwiej natomiast o naturalne i sztuczne bariery dla sygnału, wkoło pełno jest pozostałych użytkowników itp. Po drugie natomiast finalna prędkość przesyłu zależy też od posiadanego telefonu komórkowego. Niektóre z dostępnych modeli są lepiej przygotowane do obsługi sieci, czego najlepszym dowodem jest właśnie nowy iPhone 8.

  Telefon od Apple otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. Dawniej traciłeś sporo czasu na pobranie aktualizacji oprogramowania lub aplikacji, dzięki formatowi LTE trwa to zaledwie kilka chwil. Podobnie wygląda to również z dużymi plikami ściąganymi np. z poczty elektronicznej. Bez kłopotu obejrzysz materiał wideo w HD online, i to bez konieczności czekania na jego zbuforowanie. Z łatwością podzielisz się także filmami czy zdjęciami z wyjazdu ze swoimi bliskimi, importując je na swój profil w mediach społecznościowych. Możesz też zabrać ich w wirtualną podróż ze sobą, tworząc grupową wideokonferencję.

  Telefon dla wymagających

  Nowy iPhone 8 to telefon zaprojektowany i wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Już od pierwszego uruchomienia gwarantuje doskonałą jakość użytkowania oraz wygodne surfowanie w sieci. Dzięki takiemu urządzeniu możesz odkryć zupełnie nowe horyzonty związane ze stałym dostępem do Internetu. A przecież to właśnie sieć i rozwiązania mobilne są przyszłością dzisiejszych technologii.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane