• Menu

  Szukasz wymarzonej pracy? Skorzystaj z dobrego kreatora CV

  Rozmowa kwalifikacyjna może być naszą przepustką do wymarzonej pracy i kariery. Ale uwaga  – jeśli myślami jesteście już na upragnionym stanowisku, zejdźcie na ziemię. Telefon od rekrutera nie dzwoni tak często. Żeby mieć okazję zaprezentować się jak najlepiej na żywo, trzeba się najpierw postarać, żeby nasze CV zwróciło uwagę na etapie wstępnej selekcji kandydatów. Warto skorzystać z kreatora online, który zwiększy szansę, że wkrótce usłyszymy dzwonek telefonu od przyszłego pracodawcy.

  kreator CV

  Poszukiwanie pracy to żmudny proces przeglądania setek ofert, aplikowanie na te mniej i bardziej interesujące, żeby zwiększyć swoje szanse, i… długie czekanie na telefon od potencjalnego pracodawcy. Niestety często telefon milczy, a nasza nadzieja wygasa. Czy trzeba się na to godzić? Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć aktywnie działać. Najlepiej od początku, czyli od przygotowania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego, który niekiedy wciąż jest nieodłącznym elementem aplikacji.

  Warto skorzystać z kreatora CV online , gdzie użytkownik ma możliwość stworzenia profesjonalnego CV za pomocą programu, bez potrzeby instalacji i za niewielką opłatą. Tworzenie CV na stronie jest intuicyjne i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy wpisać swoje dane, wybrać jeden z proponowanych  szablonów, dopasować go wizualnie do swoich upodobań.

  Zanim zwrócisz na siebie uwagę pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, musisz wyróżnić się, wysyłając  profesjonalnie przygotowane CV, a więc takie, które zawiera najważniejsze informacje charakteryzujące cię jako odpowiedniego kandydata, a jednocześnie jest przejrzyste i estetyczne. Na platformie Cvhero.com mamy do wyboru wiele wzorów CV, które można edytować online i zapisać w formacie PDF. Wystarczy zdecydować, który najbardziej nam się podoba, i wypełnić szablon swoimi danymi. W ofercie są zarówno propozycje klasyczne, dla zwolenników prostoty i elegancji,  jak i bardziej nowoczesne, zawierające oryginalne elementy grafiki, obramowania, odważną kolorystykę.

  Trzeba mieć świadomość, że rekruter nie ma czasu, by wczytywać się w każde nadesłane CV, bo otrzymuje ich setki. Dlatego tak ważne jest, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie i przyciągnąć wzrok oraz wrócić uwagę na aspekty, na których wyeksponowaniu najbardziej nam zależy. Optymalne CV ma jedną stronę, natomiast absolutnie nie można przekraczać 2 stron – nadmiar treści działa na naszą niekorzyść i praktycznie nas dyskwalifikuje w oczach potencjalnego pracodawcy. Warto zaakcentować graficznie sukcesy i osiągnięcia, ale jednocześnie w CV nie należy nadużywać podkreśleń, boldu, kursywy. Dobre CV jest skondensowane i czytelne.

  Pamiętajmy, że CV to nie dowód osobisty, który pozwoli wylegitymować się w każdej sytuacji. CV należy modyfikować wraz z kolejnymi doświadczeniami zawodowymi i nabywanymi umiejętnościami. Warto je dostosowywać do stanowiska, na które aplikujemy, akcentując najbardziej przydatne informacje, które mogą przemawiać za naszą kandydaturą. Dzięki kreatorowi CV dostępnemu online takie zmiany zajmą nam parę minut, a efekt będzie z pewnością zgodny z oczekiwaniami.

  Oprócz sprawnego kreatora CV i listu motywacyjnego – w jednolitej kolorystyce i spójnym stylu – Cvhero.com oferuje także obszerny poradnik dotyczący personalizacji dokumentów aplikacyjnych, który pomoże przygotować profesjonalną wizytówkę kandydata na dane stanowisko zgodnie z najnowszymi wytycznymi i oczekiwaniami pracodawcy, a następnie przygotować się do najbardziej upragnionego etapu rekrutacji, czyli rozmowy kwalifikacyjnej.

  W przypadku Cvhero.com zaletą jest też przystępny koszt profesjonalnej pomocy. Konto Premium pozwala przez 30 dni, korzystać z szablonów, modyfikować indywidualne dane i dopieszczać CV, aby docelowo oczarować pracodawcę i dostać wymarzoną pracę. Co ważne, po upływie tego czasu konto wygasa, nie ma więc zagrożenia, że zostanie automatycznie przedłużone, obciążając nas ponownie kosztami. Jeżeli jednak potrzebujemy więcej czasu i chcemy dłużej korzystać z szablonów, kreatora i porad, kolejny miesiąc to znacznie mniejszy wydatek. Nasza kariera jest w naszych rękach, a sukces wart jest każdej ceny, a co dopiero tak symbolicznych wydatków, które mogą otworzyć nam drogę do wymarzonej pracy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane