• Menu

  Szukasz mieszkania w Warszawie? Sprawdź Mokotów

  Warszawski Mokotów rozbudowuje się coraz bardziej. Dobra lokalizacja powoduje, że położone tutaj tereny szybko zostały przeznaczone przez deweloperów na inwestycje mieszkaniowe. Teraz mamy w czym przebierać – warto się jednak spieszyć, ponieważ mieszkania na warszawskim Mokotowie szybko się wyprzedają.

  Mokotów to położona po lewym brzegu Wisły dzielnica miasta. Jest ona największą dzielnicą Warszawy pod względem liczby ludności – mieszka tutaj ponad 217 tysięcy osób. To typowy teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe, z dużą ilością zieleni oraz łatwym dostępem do handlu. To właśnie tutaj znajdują się Pole Mokotowskie, Jeziorko Czerniakowskie, kilka fortów Twierdzy Warszawa, również budynki Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, aby wspomnieć o niektórych.

  Dzielnica ta już teraz ma do zaoferowania wiele lokali mieszkalnych, ale cały czas realizowane są tutaj nowe inwestycje. Mokotów to doskonały dostęp do centrum miasta, także dzięki linii metra, a z drugiej strony wysoki komfort związany z dostępem do terenów zielonych oraz wielu sklepów.Jedną z inwestycji realizowanych obecnie na Mokotowie jest Living Point – dwa nowoczesne budynki o eleganckiej architekturze, które zostały zrealizowane przez dewelopera Vantage Development. Ten sam deweloper prowadzi też jeszcze jedną inwestycję w tej lokalizacji, a mianowicie Vena Mokotów, który również oferuje wysoki komfort zamieszkania dla całej rodziny.

  Ile będziemy musieli zapłacić za mieszkanie na warszawskim Mokotowie? Ceny są zróżnicowane i zależne między innymi od metrażu, ale najczęściej jest to wydatek rzędu od około 7 500 do 8 500 złotych za metr kwadratowy. Warto wskazać, że wyższa cena za metr kwadratowy dotyczy mieszkań o mniejszym metrażu, kawalerek. To one sprzedają się również najszybciej, także jako lokale na wynajem. Mniej z kolei będziemy mogli zapłacić za mieszkanie większe.

  Z aktualnymi ofertami nieruchomości w Warszawie, w tym także na Mokotowie, można zapoznać się już teraz przez internet, także na stronach internetowych deweloperów. Warto spieszyć się z rezerwacją!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane