• Menu

  Sposoby na powiększenie biustu – operacja, leki i naturalne metody

  Pełne i jędrne piersi są niewątpliwym atrybutem kobiecości i seksapilu, wobec tego kompleks małego biustu dotyczy wielu kobiet na całym świecie. Niektóre z nich od zawsze zmagają się z rozmiarem „0”, przez co tracą pewność siebie, a inne z nich kształt i rozmiar swojego biustu utraciły po porodzie. Przez myśl nie jednej z przedstawicielek płci pięknej z mniejszym biustem przechodzą często najróżniejsze pomysły na jego powiększenie lub ujędrnienie. Jeśli masz podobny problem i zastanawiasz się, jak skutecznie powiększyć piersi, przeczytaj poniższy materiał – dzięki niemu poznasz skuteczne i sprawdzone sposoby na powiększenie biustu.

  Sposoby na powiększenie biustu

  Duże piersi atrybutem kobiecości

  Kobiety obdarzone hojnie przez naturę cieszą się dużą pewnością siebie, powodzeniem wśród mężczyzn i ogólną atrakcyjnością wywołaną wyższym poziomem estrogenu – hormonu odpowiedzialnego za płodność. W związku z tym panie, które nie mają takiego szczęścia i noszą mniejsze rozmiary biustonoszy, nierzadko wpadają w kompleksy. Szukają więc skutecznych metod poprawiania biustu – jest to podyktowane nie tylko chęcią podbudowania swojej samooceny, ale również pragnieniem poprawienia swojego wizerunku, sprawieniem, by ubrania się na nich lepiej prezentowały, czy chęcią przykucia uwagi innych osób. Aspiracja do posiadania pełnych piersi spowodowana jest także wysoką promocją np. w mediach społecznościowych konkretnego ideału kobiecości posiadającego właśnie większy biust – kierując się modą, wiele z młodych kobiet pragnie uzyskać sylwetkę podobną do współczesnego kanonu urody.

  Skuteczne sposoby na powiększenie biustu

  W dzisiejszych czasach kobiety mogą przebierać w najróżniejszych metodach poprawienia jędrności i wielkości swojego biustu – tych bardziej inwazyjnych oraz tych naturalnych. Sprawdź, które z nich są najskuteczniejsze:

  Chirurgiczne powiększanie piersi

  To jeden z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej – skutecznie, szybko i trwale powiększa piersi. Obecnie wszczepia się implanty, które mają dożywotnią gwarancję i nie trzeba ich nigdy wymieniać. Wypełnione są silikonem lub roztworem solnym i umieszcza się je na właściwym miejscu najróżniejszymi sposobami w zależności od zamierzonego efektu i sylwetki – pod mięśniem lub pod gruczołem. Dostępne są wkładki anatomiczne (nieco droższe), które nadają efekt naturalności lub te okrągłe, które mogą mieć różne wielkości. Z reguły rozmiar powinien ustalać chirurg plastyczny wykonujący zabieg, gdyż to właśnie on dostosowuje parametry wkładek do anatomii pacjentki. Niestety, operacja powiększenia biustu jest niezwykle kosztowna, a sama rekonwalescencja po niej wiąże się z dużym bólem.

  Lipomodeling

  Doskonałą alternatywą operacji biustu dla kobiet, które chcą  szybko i efektywnie zmienić rozmiar, jest lipomodeling. To powiększanie piersi poprzez wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej, bez konieczności umieszczania ciała obcego w ciele – jak w przypadku implantów piersi. Taka metoda jest bardzo naturalna i w pełni bezpieczna dla organizmu pacjentki. Dodatkowo jej plusem jest wyszczuplenie obszarów pokrytych nadmiarem tkanki tłuszczowej – to dzięki jej pobieraniu wypełnia się biust. Minusem zabiegu jest bolesna rekonwalescencja, liczne blizny i cena, która jest niewiele niższa od kosztów wszczepienia implantów piersi. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że taki zabieg należy wykonać ponownie, gdyż z upływem czasu przeszczepiony tłuszcz zanika w organizmie.

  Masaż piersi

  Najtańszą i najwygodniejszą metodą powiększania piersi jest ich masaż. Poprawnie wykonywany nie tylko znacznie ujędrnia i powiększa biust, ale również poprawia jego ukrwienie i zwiększa produkcję estrogenu. Ma również działanie prozdrowotne, gdyż regularnie stosowany pozwala wcześnie wykryć ewentualne zgrubienia i guzki. Taki zabieg zaleca się kobietom w każdym wieku i jest w pełni bezpieczny – na efekty trzeba niestety dość długo czekać, a panie, które pragną powiększyć rozmiar piersi o co najmniej dwa rozmiary, powinny poszukać jednak innej alternatywy. Ten sposób zwiększy je tylko nieznacznie.

  Maści i tabletki na większy biust

  Kolejną skuteczną i przede wszystkim naturalną metodą na powiększenie biustu jest przyjmowanie suplementów wspomagających przyrost tkanki tłuszczowej w obrębie biustu oraz stosowanie efektywnych żeli ujędrniających piersi. Połączenie masażu z odpowiednim kremem do biustu nie tylko poprawi krążenie, co będzie skutkowało wzrostem piersi, ale również napnie rozciągniętą skórę oraz zredukuje ewentualne rozstępy.

  Do codziennego rytuału stymulacji biustu poprzez masaż dobrze włączyć wybrane tabletki wspomagające wzrost piersi, które dzięki swoim składnikom naturalnego, roślinnego pochodzenia zapewniają nie tylko wysoką skuteczność, ale gwarantują również bezpieczeństwo. Dodatkowo cena takich preparatów jest niezwykle niska, w porównaniu do bardziej inwazyjnych metod. W związku z tym każda kobieta, używając kremów i tabletek na powiększanie piersi, może pozwolić sobie na pełniejszy i jędrniejszy biust w zaledwie kilka tygodni!

  Na rynku dostępne są preparaty najróżniejszych producentów, którzy zapewniają o wysokiej skuteczności swoich produktów, jednak, jak się okazuje, nie każdy z nich daje pożądane efekty. Na stronie terdeals.com znajdziesz top produkty takie jak żele czy tabletki na powiększenie biustu gwarantujące szybkie i spektakularne rezultaty. Sprawdź sama i ciesz się piękniejszym biustem!

   

  3 odpowiedzi na “Sposoby na powiększenie biustu – operacja, leki i naturalne metody”

  1. Sandrucha pisze:

   Najlepszy sposób u mnie przy pielęgnacji biustu:
   1. Masaże dłoniami na olejku
   2. Szczotkowanie na sucho
   3. Peelingowanie kawą i cukrem
   4. Nakładanie frashe
   5. Odpowiedni stanik od brafiterki
   6. Nie spanie na brarzuchu
   7. Nawadnianie organizmu
   8. Odpowiednia dieta
   9. Zimne prysznice
   10. ĆWICZENIA

  2. mariola pisze:

   co to jest z tego numer czwartego i jakie cwiczenia robisz na biust?

  3. Sandrucha pisze:

   Krem frashe do smarowania się na biust. Takie nawet bardziej serum bym powiedziała jeżeli chodzi o formułe.
   Natomiast co do ćwiczeń to głównie:
   1. Deseczki
   2. Pompki
   3. Ćwiczenia z ciężarkami z Mel B
   4. Ćwiczenia z gumami

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane