• Menu

  Spełniać marzenia – mieszkać na swoim

  mieszkać na swoimWiększość młodych ludzi marzy o stabilizacji – wykształceniu, dobrej pracy, własnym mieszkaniu oraz samochodzie. Do tego często dochodzi pragnienie założenia rodziny.

  I choć oczekiwań na starcie jest bardzo dużo, a realia nie pozwalają na spełnienie ich wszystkich, to na rynku istnieje cały szereg możliwości, które dają szansę na samodzielność.

  Marzenie o własnym M spędza sen z powiek wielu Polaków, ponieważ wiąże się z ogromnym dylematem finansowym. Mało kogo stać na zakup mieszkania czy domu za gotówkę, a oferty banków często są bardzo restrykcyjne i zakładają duży wkład własny. Dodatkowo, programy rządowe wspierające budownictwo dla młodych też nie zawsze działają tak jak byśmy oczekiwali.

  Poszukiwanie odpowiedniego kredytu, który będziemy bardzo długo spłacać, warto zacząć od zapoznania się z ofertami różnych banków oraz ich wymaganiami. W tym celu doskonale sprawdzają się internetowe rankingi porównujące kredyty na www.lowcakredytow.pl. Poza tym konieczna jest lektura szczegółowych warunków i tabel opłat oraz ograniczone zaufanie do reklamy i zapewnień banku, który przecież chce swój produkt sprzedać.

  Mieszkanie w kredycie

  Poszukiwanie nowego mieszkania jest wielką przygodą. Kojarzy się z urządzaniem, zmianami niezależnie od tego, czy sięgamy po ofertę z rynku pierwotnego czy wtórnego. Nowe mieszkanie otwiera kolejny rozdział życia i jego jedynym słabym punktem będzie to, że dla większości to rozdział z kredytem. Oferty banków są bardzo różnorodne, a ilość tabel, druków i regulaminów przeciętnego Polaka może przyprawić o ból głowy.

  Kredyt hipoteczny na www.lowcakredytow.pl pozwala na znalezienie takiej pożyczki, która doskonale wpisze się w nasze możliwości oraz potrzeby, a nie odwrotnie. Różnice między ofertami kolejnych banków mogą odbić na wysokości kolejnych rat, a kredyt hipoteczny spłaca się kilkadziesiąt lat, więc źle dobrany może nas naprawdę dużo kosztować.

  Mieszkanie na chwilę lub na zawsze

  Nie ulega wątpliwości, że zakup mieszkania to jedna z najważniejszych życiowych inwestycji. Z drugiej strony mobilność rynku pracy oraz chęć poprawienia sobie warunków życia sprawiają, że nie jest problemem sprzedaż mieszkania nawet z kredytem i kupno większego czy też w innym mieście. Oferty banków pod tym względem też są bardzo konkurencyjne, a pozytywna historia kredytowa może działać na naszą korzyść.

  Poza tym w zależności od naszych priorytetów będziemy szukać mieszkania w konkretnej lokalizacji. Na przykład rodziny z dziećmi chętnie wybierają sąsiedztwie parków ale również ważna jest bliskość szkół i przedszkoli oraz dobra komunikacja. Młodzi chętnie mieszkają w centrum, a starsi często szukają mieszkań, które gwarantują komfort, ciszę i bezpieczeństwo.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane