• Menu

  SPA – relaks dla duszy i ciała

  SPAWybierając się na dłuższy urlop, ewentualnie weekendowy lub kilkudniowy wypoczynek, coraz częściej decydujemy się na hotele posiadające strefę SPA.

  Jest to idealne miejsce do regeneracji sił, oferujące przede wszystkim ukojenie i prawdziwy relaks, zwłaszcza jeśli taki hotel ulokowany jest w urokliwym, otoczonym cudowną przyrodą miejscu.

  SPA – magia miejsca

  Łacińskie „sanus per aquam” (SPA) oznacza „zdrowie przez wodę” i utożsamiane jest z jej leczniczym działaniem. Słowo SPA kojarzone jest również z „uzdrowiskiem” – od miejscowości Spa położonej w Belgii. SPA to miejsce, w którym można skorzystać z różnego rodzaju zabiegów i szeregu atrakcji terapeutycznych pozytywnie wpływających na nasze zdrowie, ciało, a także psychikę. Najczęściej strefy SPA posiadają wysokiej klasy hotele oferujące również baseny, wanny z hydromasażem i sauny. Oczywiście oprócz tego możemy skorzystać z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało, m.in. relaksacyjnych masaży, zmysłowych rytuałów czy kąpieli kosmetycznych.

  SPA Małopolska dla dwojga – http://www.radoczapark.pl/dla-rodziny/spa-wellness/centrum-spa

  Co nam dają wizyty w SPA?

  To magiczne miejsce wspaniale wpływa na nasze samopoczucie psychofizyczne. Podczas zabiegów organizm zostaje oczyszczony, a skóra zyskuje zdrowy, piękny wygląd. Jest to również skuteczny sposób na odstresowanie się i zregenerowanie całego ciała. Regularne wizyty w SPA pomogą także wymodelować sylwetkę, wpływają na poprawę krążenia krwi, poprawią odporność i rozluźnią napięte mięśnie. Zabiegi SPA przynoszą więc ulgę ciału i ukojenie zmysłom.
  Korzyści jakie możemy czerpać poddając się zabiegom zależą od wybranej kuracji.

  SPA Małopolska

  Ośrodki SPA powstają najczęściej tam, gdzie jest zdrowy, sprzyjający klimat. Wypoczynek i regeneracja w takim miejscu są dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Wiele centrów SPA znajduje się w górach, gdyż panujący tam mikroklimat sprzyja relaksacji, odprężeniu i „zapomnieniu się”. Warto zatem skorzystać z oferty małopolskich SPA, które mają renomę najlepszych w kraju i nie tylko.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane